סדנאות צ'י קונג עבודה עם מוט

סדנת מוט איזון וחיזוק הגוף – פבר' 2021

סדנת מוט: שיפור היציבה – טיפול בעקמת של עמוד השדרה – חיזוק הגוף בתרגול ייחודי  

שלושה ימי סדנה עם אמיר פרלמן בהם נתמקד בעבודה עם מוט – אחד הכלים הראשונים שהיו אי פעם ברשות האדם, מאז ומעולם המוט הארוך שימש גם לצורך רפואה ואיזון וגם ככלי יעיל להגנה עצמית המהווה בסיס ללחימה בכל כלי הנשק במסורת אמנויות  הלחימה הסיניות.

אז מה נלמד בסדנה זו?

  • דרכי אבחון על ידי בחינה של מנח כפות הרגליים.
  • אבחון על פי התבוננות בגב ובחוליות עמוד השדרה – עקמת של עמוד השדרה.
  • עבודה טיפולית עם מוט – תרגול בזוגות במהלך הסדנה.
  • עשר תנועות מסדרת המוט הטיפולית – טאי צ‘י יאנג שנג זאנג.
  • עבודה לחיזוק כל הגוף בעשר תנועות מעולם הלחימה במוט ארוך.

סוג סדנה: 80% מעשי 20% תיאוריה.

תאריך: 18 – 16 בפברואר 2021

שעות: 12:00 – 19:00

מיקום: אולם רובין, מרכז ימי קיסריה (שדות ים)

מחיר: 995 ש"ח

לחצו כאן לצפייה בהסכם השימוש, מדיניות הפרטיות ומדיניות הביטולים לסדנאות וימי עיון.

סידורי לינה יש לתאם ישירות מול מרכז ימי שדות ים טל: 04-6364665.

אמיר פרלמן

תלמיד אישי של פרופסור ג‘.א. ג‘והנסון בתחום הצ‘י קונג הרפואי ושל מאסטר יאנג ג‘ווינג מינג בתחום הטאי צ‘י צ‘ואן. מייסד מדיקל צ‘י קונג ישראל, מתרגל ומלמד צ‘י קונג וטאי צ‘י צ‘ואן יאנג סטייל.  מאסטר בצ‘י קונג רפואי, משנת 2015 מעביר את הקורס להכשרת מדריכי צ‘י קונג בארץ וכן לימודי התמחות להכשרת מטפלים בצ‘י קונג רפואי. תחומי התמחות עיקריים של אמיר הם: רפואה סינית אנרגטית, צמחי מרפא, אקופרסורה, טאי צ‘י צ׳ואן, לחימה בידיים ריקות ומוט.

יעקב חזן

מבחירי המורים לאומנויות לחימה בעולם. מורה ותיק בעל ניסיון של למעלה מארבעה עשורים, רב אמן שהגיע לדרגה הגבוהה ביותר של חגורה שחורה דאן 15 בנינג'יטסו, בארבע השנים האחרונות לומד אצל אמיר את תחום הצ'י קונג הרפואי ומזה שנתיים עובד לצידו כעוזר מדריך בקורס הכשרת מדריכים בטבעון. תחומי התמחות עיקריים של יעקב הם: טיפול בשלד עמוד השדרה והמפרקים, לחימה בידיים ריקות, מוט ארוך, חרב ומגוון כלי נשק נוספים.

כמה מילים על הסדנה המשותפת

החברות שנרקמה בין אמיר ויעקב החלה במפגש בקורס מדריכי צ'י קונג של מדיקל צ'י קונג ישראל. הלימוד והתרגול המשותף הוליד הזדמנות נדירה ליהנות מהידע והניסיון של שני מאסטרים בעלי תחום התמחות דומה ושונה בסדנה שהיא פרי של חברות אמת, הערכה הדדית ורצון כנה לשתף וללמד את המסורת העתיקה והמופלאה של השימוש במוט ארוך Bo Staff לרפואה ולחיזוק הגוף כ Full Body workout.

הרשמה לסדנה >