צוות הההוראה בקורס מדריכי צ׳י קונג רפואי לשנה״ל 2020-21

סימה סידו תרגול מוט צ׳י קונג

סימה סידו - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות יתרה. מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בעקמת עמוד השידרה , בעיות גידים ומפרקים, צ׳י קונג רפואי לנשים. בעלת ותק של ארבע שנים שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן. עובדת כרכזת הקורסים להכשרת מדריכים. מלמדת בקורס הכשרת מדריכים בפרדס חנה ובקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י בתל אביב.

אימון חופשי עם כדור עץ - יאנג סטייל טאי צ'י

אמיר פרלמן - MQM

מאסטר בצ׳י קונג רפואי (סין) ומורה לטאי צ׳י יאנג סטייל. תלמידם של פרופסור ג׳והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי ומאסאר יאנג ג׳ווינג מינג בכיר המורים לטאי צ׳י יאנג סטייל בדורנו. ייסד את מדיקל צ׳י קונג ישראל בית ספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג וטאי צ׳י צ׳ואן. מוביל את הצד המקצועי בכל הקורסים קבוצות הלימוד למתקדמים והסדנאות של בית הספר ברחבי הארץ. 

הכשרת מטפלים בצ׳י קונג רפואי - צלילים מרפאים

דינה גדליה - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות, מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול מחלות כרוניות, צ׳י קונג רפואי לנשים, בעיות גידים ומפרקים. בעלת ותק של שלש שנים שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן.  מלמדת בקורס הכשרת מדריכים ובקבוצת המתקדמים צ׳י קונג טאי צ׳י בירושלים.

יעקב חזן מדריך צ׳י קונג לאמנויות לחימה

יעקב חזן - MQT

בוגר המחזור השלישי בהצטיינות, מורה בכיר ומטפל בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה, צ׳י קונג לאמנויות לחימה. בעל ותק של שנתיים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן. . מלמד בקורס הכשרת מדריכים בטבעון. מלמד שיעורים פרטיים אונליין ובאזור טבריה.

מימי ויזנברג - MQT

בוגרת המחזור השלישי בהצטיינות יתרה, מדריכה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה ועבודה עם צלילים מרפאים. השנה מתחילה סטאז׳ כעוזרת מדריך בקורס לצדו של אמיר פרלמן בתל אביב. מלמדת שיעורים פרטיים אונליין ובאזור תל אביב.

חיים פורמן - MQP

בוגר המחזור הרביעי בהצטיינות, מדריך צ׳י קונג רפואי, התמחות בטיפול בבעיות יציבה שלד ומפרקים, לומד בקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י שנה שלישית, השנה מתחיל סטאז׳ כעוזר מדריך בקורס לצדו של אמיר פרלמן בתל אביב. מלמד שיעורים פרטיים אונליין ובאזור טבעון.

בכל מחזור אנו מאפשרים לשני מדריכי צ׳י קונג רפואי מוכשרים להצטרף לצוות ההוראה זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד, בכדי להיות קוסם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה להיות לשנה או שנתיים שוליית הקוסם. בכדי ללמד צ׳י קונג או טאי צ׳י דרוש מעבר לתקופת הלימודים גם זמן של הוראה תחת השגחה ופידבק של מורה מנוסה. אך מלבד איכות התנועה אנו מחפשים במדריכים שלנו הרבה יותר. איכות אנושית חשובה לא פחות. צניעות , רצון כנה ללמוד, אהבת אדם ויכולת ללמד בגובה העיניים. כל אלה תכונות שכל תלמיד במדיקל צ׳י קונג ישראל ראוי שישאף אליהן. כאשר אדם מלמד משנתו נעשית משנה סדורה, לעבור את הקורס כמה פעמים מזווית של הדרכה זה חלק מהליך הלימוד המעמיק. בסוף התהליך כמו טוב יין שיושן היטב יוצאים מדריכים ברמה הגבוהה ביותר. ואני שם שתי ידיים עליהם.
״אמיר פרלמן״