צוות ההוראה בקורס מדריכי צ׳י קונג רפואי לשנה״ל 2022-23

אמיר פרלמן מכשיר מדריכי צ'י קונג רפואי ברחבי הארץ משנת 2014

אמיר פרלמן - MQM

את צוות ההוראה בקורס מדריכי צ'י קונג אמיר בוחר אישית בקפידה רבה, אמיר הינו מאסטר בצ׳י קונג רפואי (סין) ומורה לטאי צ׳י יאנג סטייל. בוגר וינגייט ותלמידם של כמה מגדולי המורים במאה העשרים העיקריים הם פרופסור ג׳והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי ומאסאר יאנג ג׳ווינג מינג בכיר המורים לטאי צ׳י יאנג סטייל בדורנו, מאסטר וואן שו יו ושינג לי מהם למד את משנתו של בודהידארמה (דא מו). אמיר ייסד את מדיקל צ׳י קונג ישראל בית ספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג וטאי צ׳י צ׳ואן. מוביל את צוות ההוראה בכל הקורסים להכשרת מדריכי צ׳י קונג ומטפלים בצ׳י קונג רפואי , מלמד אישית את קבוצות המתקדמים של בית הספר בטבעון פרדס חנה והרצליה, מעביר את החלק התיאורטי והריטריט השנתי הגדול המתקיים בסוף שנת הלימודים כהכנה לבחינות ההסמכה. לריטריט מגיעים כל הסטודנטים הלומדים קורס צ׳י קונג אונליין וכן תלמידי הקורסים הפרונטליים. מידי שנה בספטמבר ובפברואר אמיר מעביר סדנאות ניי גונג בלב המדבר מדיטציות מעולם הצ'י קונג וכן מלמד אישית את  המסלול הרב שנתי המיועד למי שמעוניין ללמוד טאי צ'י על מלא סט הכישורים מעולם הטאי צ'י צ'ואן הכשרת מדריכי טאי צ׳י צ׳ואן יאנג סטייל.

מדריכי צ'י קונג מצוות ההוראה של מדיקל צ'י קונג ישראל נבחרו בקפידה ע״י אמיר פרלמן כולם בעלי ותק בהוראת הקורס

סימה סידו צוות מדריכי צ'י קונג מדיקל צ'י קונג ישראל

סימה סידו - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות יתרה. מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בעקמת עמוד השידרה , בעיות גידים ומפרקים, צ׳י קונג רפואי לנשים. בעלת ותק של חמש שנים שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן. עובדת כרכזת הקורסים להכשרת מדריכים. מלמדת בקורס הכשרת מדריכים בתל אביב ובקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י בפרדס חנה.

דינה גדליה מטפלת בצ׳י קונג רפואי בעלת ניסיון של 4 שנות הוראה לצדו של אמיר פרלמן

דינה גדליה - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות, מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול מחלות כרוניות, צ׳י קונג רפואי לנשים, בעיות גידים ומפרקים. בעלת ותק של ארבע שנים  בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן.  מלמדת בקורס הכשרת מדריכים אונליין ומרכזת את תחום הסדנאות מיקד בצ׳י קונג רפואי. מלבד תחום הצ'י קונג לדינה ידע רב בתחום הרפואה התזונתית, צמחי מרפא ופטריות מרפא.

מימי ויזנברג מדריכה בצ׳י קונג רפואי עברה שנה סטאז׳ בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

מימי ויזנברג-MQT

בוגרת המחזור השלישי בהצטיינות יתרה, מדריכה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה ועבודה עם צלילים מרפאים. השנה מסיימת סטאז׳ כעוזרת מדריך בקורס לצידם של של אמיר פרלמן וסימה סידו בתל אביב. מלמדת שיעורים פרטיים אונליין ובאזור תל אביב.

צוות המדריכים קורס צ'י קונג

אבנר אבדאב - MQT

אבנר בוגר המחזור השביעי של מדיקל צ'י קונג ישראל. מטפל בצ'י קונג רפואי עם התמחות בצלילים מרפאים ובהקרנות אנרגיה. עובר בימים אלה סטאג' של שנתיים בהדרכת הקורס מדריכי צ'י קונג. לומד שנה שניה במסלול הכשרת מורים לטאי צ'י ומתמחה בהדרכה לאורח חיים בריא.

מדריכי צ'י קונג מומלצים

רעות קלמן - MQP

בוגרת המחזור השישי בהצטיינות , מדריכת צ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה ועבודה עם צלילים מרפאים. פיזיותרפיסטית בהכשרתה ובעלת ניסיון של עשור בתחום הטיפולי שיקומי. השנה מסיימת סטאז׳ עם אמיר פרלמן בשנה זו. מלמדת שיעורים פרטיים אונליין ובאזור חיפה.

צוות המדריכים צ'י קונג רפואי

ודים דגלין - MQT

ודים בוגר המחזור השביעי של מדיקל צ'י קונג ישראל. מטפל בצ'י קונג רפואי עם התמחות בצלילים מרפאים ובטיפול בבעיות שלד ומפרקים. עובר בימים אלה סטאג' של שנתיים בהדרכת הקורס מדריכי צ'י קונג. לומד שנה שניה במסלול הכשרת מורים לטאי צ'י בעל רקע עשיר באומנויות לחימה.

מדריכי צ'י קונג מומלצים שהיו בעבר בצוות ההוראה ומהווים חלק ממשפחת המכללה הישראלית לאומנויות פנימיות

יעקב חזן מדריך צ׳י קונג לאמנויות לחימה

יעקב חזן - MQT

דאי שיהאן יעקב היה מבכירי אמני הלחימה שהיו בישראל. בוגר המחזור השלישי בהצטיינות, מורה בכיר ומטפל בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה, צלילים מרפאים  וצ׳י קונג לאמנויות לחימה. במשך שנתיים יעקב היה חלק מצוות ההוראה בטבעון לצדו של אמיר פרלמן. יעקב חזן ז״ל היה אדם מופלא במידותיו וכל משפחת מדיקל צ׳י קונג ישראל נוצרת את זכרו בלבה.

חיים פורמן מטפל בצ׳י קונג רפואי עבר סטאז׳ של שנה בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

חיים פורמן - MQT

בוגר המחזור הרביעי בהצטיינות, מדריך צ׳י קונג רפואי, התמחות בטיפול בבעיות יציבה שלד ומפרקים וצלילים מרפאים. התמחה בתחום הניי גונג מדיטציות מעולם הצ'י קונג לומד בקבוצת המתקדמים צ׳י קונג מאז 2017 ומסיים קורס טאי צ׳י בטבעון שנה שלישית, השנה מסיים סטאז׳ כעוזר מדריך בקורס לצדו של אמיר פרלמן בטבעון. מלמד שיעורים פרטיים אונליין. מתמחה באמנויות לחימה יפניות.

גיטה גלוק מדריכת צ׳י קונג עברה סטאז׳ של שנתיים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

גיתה גלוק - MQP

בוגרת המחזור השני, מדריכת צ׳י קונג רפואי, לומדת בקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י משנת 2016, לימדה כעוזרת מדריך בקורס מדריכי צ'י קונג רפואי לצדו של אמיר במשך שנתיים. גיתה מתמחה במדיטציות, ישיבות שקטות  מנהלת את מרכז דהארמה ברמת הגולן ועוסקת בהנחיה של סדנאות מדיטציה ומיינדפולנס.

בין אם המטרה היא לשפר ולדייק את התנועה או הכנה לבחינת הסמכה, ישנם מקרים בהם שיעור פרטי יכול להביא תוצאות מהירות ולהקפיץ כתה סטודנט בכל רמה. צוות ההוראה הבכיר מעביר שיעורים פרטיים. למי שמעוניים בשיעור צ'י קונג פרטי או שיעור טאי צ'י פרטי מוזמנים להיכנס ללינק הזה לתמחור ובדיקת זמינות, שעות וימים בהם כל מורה מלמד מחירים וכולי.  צוות ההוראה הבכיר במדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל נבחר בקפידה ע״י מאסטר אמיר פרלמן ראש השיטה בישראל. מלבד היכולות והידע גם יכולת העברת הידע ובאישיות של המורה חשובים. כל אחד ואחת בצוות ההוראה שלנו יודע גם ללמד ולטפל אך גם ברמת הבן אדם מצאנו אותו ראוי להיות חלק מהצוות. שיעורי צ'י קונג אונליין כל הפרטים.

בכל מחזור אנו מאפשרים לשני מדריכי צ׳י קונג רפואי מוכשרים להצטרף לצוות ההוראה הקבוע ולסייע בהדרכת הקורס זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד, בכדי להפוך לקוסם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה להיות לשנה או שנתיים שוליית הקוסם. על אותה הדרך בכדי להפוך למורה אמיתי בתחום הצ'י קונג או טאי צ'י דרושה מעבר לתקופת הלימודים גם לכל הפחות שנתיים של הוראה תחת השגחה ופידבק של מורה מנוסה. אך חשוב לומר כי מלבד איכות התנועה אנו מחפשים במדריכים שלנו הרבה יותר. איכות אנושית חשובה לא פחות. צניעות , רצון כנה ללמוד, אהבת אדם ויכולת ללמד בגובה העיניים. כל אלה תכונות שכל מדריך במדיקל צ׳י קונג ישראל ראוי שישאף אליהן. כאשר אדם מלמד משנתו נעשית משנה סדורה, לעבור את הקורס כמה פעמים מזווית של הדרכה זה חלק מהליך הלימוד המעמיק. בסוף התהליך כמו יין טוב שיושן היטב יוצאים מדריכים ברמה הגבוהה ביותר. ואני אישית שם שתי ידיים עליהם.
״אמיר פרלמן״

דילוג לתוכן