צוות הההוראה בקורס מדריכי צ׳י קונג רפואי לשנה״ל 2020-21

אמיר פרלמן מדגים טאי צ׳י פורם

אמיר פרלמן - MQM

מאסטר בצ׳י קונג רפואי (סין) ומורה לטאי צ׳י יאנג סטייל. בוגר וינגייט ותלמידם של  כמה מגדולי המורים במאה העשרים העיקריים הם פרופסור ג׳והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי ומאסאר יאנג ג׳ווינג מינג בכיר המורים לטאי צ׳י יאנג סטייל בדורנו, מאסטר וואן שו יו ושינג לי מהם למד את משנתו של בודהידארמה (דא מו). אמיר ייסד את מדיקל צ׳י קונג ישראל בית ספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג וטאי צ׳י צ׳ואן. מוביל את צוות ההוראה בכל הקורסים להכשרת מדריכי צ׳י קונג ומטפלים בצ׳י קונג רפואי , מלמד אישית קבוצות המתקדמים של בית הספר, קורס צ׳י קונג אונליין ומעביר סדנאות מיקוד להכשרת מטפלים בצ׳י קונג רפואי ואת המסלול הרב שנתי להכשרת מדריכי טאי צ׳י צ׳ואן יאנג סטייל.

סימה סידו תרגול מוט צ׳י קונג

סימה סידו - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות יתרה. מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בעקמת עמוד השידרה , בעיות גידים ומפרקים, צ׳י קונג רפואי לנשים. בעלת ותק של חמש שנים שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן. עובדת כרכזת הקורסים להכשרת מדריכים. מלמדת בקורס הכשרת מדריכים בתל אביב ובקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י בפרדס חנה.

דינה גדליה מטפלת בצ׳י קונג רפואי בעלת ניסיון של 4 שנות הוראה לצדו של אמיר פרלמן

דינה גדליה - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות, מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול מחלות כרוניות, צ׳י קונג רפואי לנשים, בעיות גידים ומפרקים. בעלת ותק של ארבע שנים  בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן.  מלמדת בקורס הכשרת מדריכים אונליין ומרכזת את תחום הסדנאות מיקד בצ׳י קונג רפואי.

מימי ויזנברג מדריכה בצ׳י קונג רפואי עברה שנה סטאז׳ בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

מימי ויזנברג - MQT

בוגרת המחזור השלישי בהצטיינות יתרה, מדריכה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה ועבודה עם צלילים מרפאים. השנה מסיימת סטאז׳ כעוזרת מדריך בקורס לצידם של של אמיר פרלמן וסימה סידו בתל אביב. מלמדת שיעורים פרטיים אונליין ובאזור תל אביב.

יעקב חזן מדריך צ׳י קונג לאמנויות לחימה

יעקב חזן - MQT

יעקב חזן ז״ל חבר אמת ומורה גדול

בוגר המחזור השלישי בהצטיינות, מורה בכיר ומטפל בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה, צלילים מרפאים  וצ׳י קונג לאמנויות לחימה. במשך שנתיים יעקב היה חלק מצוות ההוראה בטבעון לצדו של אמיר פרלמן. יעקב חזן ז״ל היה אדם מופלא במידותיו וכל משפחת מדיקל צ׳י קונג ישראל נוצרת את זכרו בלבה.

חיים פורמן מטפל בצ׳י קונג רפואי עבר סטאז׳ של שנה בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

חיים פורמן - MQT

בוגר המחזור הרביעי בהצטיינות, מדריך צ׳י קונג רפואי, התמחות בטיפול בבעיות יציבה שלד ומפרקים וצלילים מרפאים. לומד בקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י בטבעון שנה שלישית, השנה מסיים סטאז׳ כעוזר מדריך בקורס לצדו של אמיר פרלמן בטבעון. מלמד שיעורים פרטיים אונליין. מתמחה באמנויות לחימה יפניות.

גיטה גלוק מדריכת צ׳י קונג עברה סטאז׳ של שנתיים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן

גיתה גלוק - MQP

בוגרת המחזור השני, מדריכת צ׳י קונג רפואי, התמחות בטיפול בבעיות יציבה שלד ומפרקים, לומדת בקבוצת המתקדמים צ׳י קונג וטאי צ׳י שנה שלישית, בעלת ותק של שנתיים בהוראת הקורס. מתמחה במדיטציות צ'י קונג מנהלת את מרכז דארמה ברמת הגולן ומתמחה בהנחיה של סדנאות מדיטציה ומיינדפולנס.

בכל מחזור אנו מאפשרים לשני מדריכי צ׳י קונג רפואי מוכשרים להצטרף לצוות ההוראה הקבוע ולסייע בהדרכת הקורס זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד, בכדי להפוך לקוסם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה להיות לשנה או שנתיים שוליית הקוסם. על אותה הדרך בכדי להפוך למורה אמיתי בתחום הצ'י קונג או טאי צ'י דרושה מעבר לתקופת הלימודים גם לכל הפחות שנתיים של הוראה תחת השגחה ופידבק של מורה מנוסה. אך חשוב לומר כי מלבד איכות התנועה אנו מחפשים במדריכים שלנו הרבה יותר. איכות אנושית חשובה לא פחות. צניעות , רצון כנה ללמוד, אהבת אדם ויכולת ללמד בגובה העיניים. כל אלה תכונות שכל מדריך במדיקל צ׳י קונג ישראל ראוי שישאף אליהן. כאשר אדם מלמד משנתו נעשית משנה סדורה, לעבור את הקורס כמה פעמים מזווית של הדרכה זה חלק מהליך הלימוד המעמיק. בסוף התהליך כמו יין טוב שיושן היטב יוצאים מדריכים ברמה הגבוהה ביותר. ואני אישית שם שתי ידיים עליהם.
״אמיר פרלמן״

Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן