צוות ההוראה בקורס מדריכי צ׳י קונג רפואי לשנה״ל 2023-24

אמיר פרלמן - MQM

את צוות ההוראה בקורס מדריכי צ'י קונג אמיר בוחר אישית בקפידה רבה, אמיר הינו מאסטר בצ׳י קונג רפואי (סין) ומורה לטאי צ׳י יאנג סטייל. בוגר וינגייט ותלמידם של כמה מגדולי המורים במאה העשרים העיקריים הם פרופסור ג׳והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי ומאסאר יאנג ג׳ווינג מינג בכיר המורים לטאי צ׳י יאנג סטייל בדורנו, מאסטר וואן שו יו ושינג לי מהם למד את משנתו של בודהידארמה (דא מו). אמיר ייסד את מדיקל צ׳י קונג ישראל בית ספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג וטאי צ׳י צ׳ואן. מוביל את צוות ההוראה בכל הקורסים להכשרת מדריכי צ׳י קונג ומטפלים בצ׳י קונג רפואי , מלמד אישית את קבוצות המתקדמים של בית הספר בטבעון פרדס חנה והרצליה, מעביר את החלק התיאורטי והריטריט השנתי הגדול המתקיים בסוף שנת הלימודים כהכנה לבחינות ההסמכה. לריטריט מגיעים כל הסטודנטים הלומדים קורס צ׳י קונג אונליין וכן תלמידי הקורסים הפרונטליים. מידי שנה בספטמבר ובפברואר אמיר מעביר סדנאות ניי גונג בלב המדבר מדיטציות מעולם הצ'י קונג וכן מלמד אישית את  המסלול הרב שנתי המיועד למי שמעוניין ללמוד טאי צ'י על מלא סט הכישורים מעולם הטאי צ'י צ'ואן הכשרת מדריכי טאי צ׳י צ׳ואן יאנג סטייל.

מדריכי צ'י קונג מצוות ההוראה של מדיקל צ'י קונג ישראל נבחרו בקפידה ע״י אמיר פרלמן כולם בעלי ותק בהוראת הקורס

תמונה סימה מדריכים

סימה סידו - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות יתרה. מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בעקמת עמוד השידרה , בעיות גידים ומפרקים, צ׳י קונג רפואי לנשים. בעלת ותק של שבע שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן. עובדת כרכזת הקורסים להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י צ'ואן. מלמדת בקורס הכשרת מדריכים בצוקים.

תמונה דינה מדריכים

דינה גדליה - MQT

בוגרת המחזור הראשון בהצטיינות, מורה בכירה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול מחלות כרוניות, צ׳י קונג רפואי לנשים, בעיות גידים ומפרקים. בעלת ותק של שש שנים בהוראת הקורס לצדו של אמיר פרלמן.  מסיימת השנה הכשרה כמורה לטאי צ'י צ'ואן מזה שנתיים מובילה את צוות ההוראה בירושלים.

תמונה רעות מדריכים

רעות קלמן - MQT

בוגרת המחזור השישי בהצטיינות , מדריכת צ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה. פיזיותרפיסטית בהכשרתה ובעלת ניסיון של עשור בתחום הטיפולי שיקומי. רעות מדריכה לצידו של אמיר פרלמן את הקורסים בטבעון ובפרדס חנה.

תמונה מימי מדריכים

מימי ויזנברג - MQT

בוגרת המחזור השלישי בהצטיינות יתרה, מדריכה ומטפלת בצ׳י קונג רפואי התמחות בטיפול בבעיות יציבה עקמת עמוד השדרה ועבודה עם צלילים מרפאים. מימי הנה חלק מצוות ההוראה הקבוע של המכללה ומדריכה מעשית בקורס בתל אביב.

תמונה צ׳רלי מדריכים

צ׳רלי גדליה - MQP

תלמיד שנה שלישית, מסיים השנה הכשרת מדריכי צ׳י קונג וטאי צ׳י רפואי, עובד כעוזר מדריך לצידה של דינה גדליה בירושלים.

תמונה שירז מדריכים

שירז רייקין - MQP

בוגרת המחזור השישי בהצטיינות, מדריכת צ׳י קונג וטאי רפואי, עובדת כעוזרת מדריך לצידו של אמיר פרלמן בטבעון.

בין אם המטרה היא לשפר ולדייק את התנועה או הכנה לבחינת הסמכה, ישנם מקרים בהם שיעור פרטי יכול להביא תוצאות מהירות ולהקפיץ כתה סטודנט בכל רמה. צוות ההוראה הבכיר מעביר שיעורים פרטיים. למי שמעוניים בשיעור צ'י קונג פרטי או שיעור טאי צ'י פרטי מוזמנים להיכנס ללינק הזה לתמחור ובדיקת זמינות, שעות וימים בהם כל מורה מלמד מחירים וכולי.  צוות ההוראה הבכיר במדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל נבחר בקפידה ע״י מאסטר אמיר פרלמן ראש השיטה בישראל. מלבד היכולות והידע גם יכולת העברת הידע ובאישיות של המורה חשובים. כל אחד ואחת בצוות ההוראה שלנו יודע גם ללמד ולטפל אך גם ברמת הבן אדם מצאנו אותו ראוי להיות חלק מהצוות. שיעורי צ'י קונג אונליין כל הפרטים.

בכל מחזור אנו מאפשרים לשני מדריכי צ׳י קונג רפואי מוכשרים להצטרף לצוות ההוראה הקבוע ולסייע בהדרכת הקורס זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד, בכדי להפוך לקוסם הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה להיות לשנה או שנתיים שוליית הקוסם. על אותה הדרך בכדי להפוך למורה אמיתי בתחום הצ'י קונג או טאי צ'י דרוש זמן של לפחות מחזור אחד מלא בו הסטודנט או הסטודנטית מדריכים תחת השגחה ופידבק של מורה מנוסה. 

אך חשוב לומר כי מלבד איכות התנועה אנו מחפשים במדריכים שלנו הרבה יותר. איכות אנושית חשובה לא פחות. צניעות , רצון כנה ללמוד, אהבת אדם ויכולת ללמד בגובה העיניים. כל אלה תכונות שכל מדריך במדיקל צ׳י קונג ישראל ראוי שישאף אליהן. כאשר אדם מלמד משנתו נעשית משנה סדורה, לעבור את הקורס כמה פעמים מזווית של הדרכה זה חלק מהליך הלימוד המעמיק. בסוף התהליך כמו יין טוב שיושן היטב יוצאים מדריכים ברמה הגבוהה ביותר. ואני אישית שם שתי ידיים עליהם.
״אמיר פרלמן״

דילוג לתוכן