סדנאות צ'י קונג וטאי צ'י

סדנאות צ'י קונג רפואי וטאי צ'י מתקיימות חלקן מיועדות לתלמידי הקורסים וחלקן פתוחות לקהל הרחב

אמבריולוגיה וגניקולוגיה סדנת צ׳י קונג לנשים – ספט' 2021

12 בספטמבר 2021 – מדיקל צ׳י קונג ישראל מזמינה אתכן לסדנת צ'י קונג לנשים העוסקת באמבריולוגיה וגניקולוגיה ברפואה סינית אנרגטית. בסדנה זו נעשה הכרות עם הערוצים האנרגטיים של האם התורמים להתפתחות העובר, נכיר צמחי מרפא המשמשים לאיזון הורמונלי הן בגיל הפריון והן בגיל המעבר ונלמד תרגול מותאם לטיפול ותחזוקה של רצפת האגן, צניחת רחם ועוד.

למידע נוסף ולהרשמה >
סדנאות צ'י קונג עבודה עם מוט

סדנת צ'י קונג | שלד גידים ומפרקים – פברואר 2022

בפברואר 2022- סדנה זו הינה איחוד של שתי הסדנאות, סדנה לטיפול בבעיות גידים ומפרקים וסדנת המוט ,סדנת צ'י קונג  גידים ומפרקים: טיפול בבעיות מפרקים נפוצות כגון: כתף קפואה, כאבי ברכיים, מרפק טניס ועוד ,וסדנת צ'י קונג עם מוט: שיפור היציבה – טיפול בעקמת של עמוד השדרה – חיזוק הגוף בתרגול ייחודי  

למידע נוסף ולהרשמה >

סדנאות צ'י קונג רפואי נועדו להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי. רוב הסדנאות מיועדות לבוגרי הקורס מדריכים של מדיקל צ'י קונג ישראל. אך חלקן פתוח לקהל הרחב. בעמוד של כל סדנה תמצאו גם למי הסדנה מיועדת והם יש דרישות סף להשתתפות בסדנה.
כל הסדנאות מועברות ע"י אמיר פרלמן מאסטר בצ'י קונג רפואי.

סדנאות צ'י קונג של מדיקל צ'י קונג ישראל בהדרכה של אמיר פרלמן

סדנאות טאי צ'י מיועדות למתרגלי טאי צ'י מכל הזרמים. מטרת הסדנאות להקנות את קשת הקישורים הדרושים לכל מתרגל טאי צ'י חובב או מקצועי. הסדנאות מועברות ע"י אמיר פרלמן ולצידו כל צוות ההוראה הבכיר מהקורסים. אין צורך בניסיון מוקדם אנו מחלקים את המשתתפים לרמות והלימוד/תרגול בהתאם.

תלמידים מקשיבים בסדנת צ'י קונג לומדים על סמל הטאי צ'י והפילוסופיה שעומדת מאחוריו ומשמעותה לתרגול ותנועה