סדנאות צ'י קונג וטאי צ'י

סדנאות צ'י קונג רפואי וטאי צ'י חלקן מיועדות לתלמידי הקורסים וחלקן פתוחות לקהל הרחב

יום הצ׳י קונג והטאי צ'י הבינלאומי | אפריל 2024

מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינה אתכם לחגוג את יום הצ'י קונג וטאי צ'י הבינלאומי בסדנת יום חווייתית – 28/4/2024 יום ראשון בצוקים. סדנה חווייתית זו מיועדת למתרגלי טאי צ׳י וצ׳י קונג בכל הרמות ללא צורך בניסיון מוקדם, לכל מי שמעוניין לבוא ולחגוג איתנו ביום הטאי צ'י והצ'י קונג הבינלאומי. הסדנה תכלול סקירת מחקרים עדכניים שנעשו על צ'י קונג כשיטת ריפוי אפקטיבית ונחווה תרגול של סדרה טיפולית לחידוש הגידים, השרירים והמפרקים ולטיפול בעקמת עמוד השדרה.

למידע נוסף והרשמה

סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס | יולי 2024

סדנת רפואה סינית אנרגטית הנה מודול חובה להסמכה כמטפל בצ'י קונג רפואי, הסדנא מתקיימת בין התראכים 28/7-2/8/2024. הסדנה מתקיימת פעם בשנתיים ומאפשרת גם למי שאינו לומד בתוכנית הכשרת מטפלים המלאה ללמוד בין עם לשם הבנה מעמיקה כמתרגל צ'י קונג או כחלק מארגז הכלים הטיפולי. בסדנה זו המיקוד יהיה בהבנת המבנה האנרגטי של האדם. כללי יסוד בעבודה בקליניקה, יחסי מטפל מטופל תקינים ועוד. הסדנה תכלול לימוד עיוני 70%, לימוד מדיטציות ולימוד מעשי 30%.

למידע נוסף והרשמה

צ'י קונג למתמודדים עם סרטן | צ'י קונג אנטי סרטני | אוגוסט 2024

סדנת צ'י קונג אנטי סרטני להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי תתקיים בין התאריכים 4/8-8/8/2024 , הסדנה מיועדת לבוגרי קורס מדריכי צ'י קונג שעברו הכשרה בסיסית ברפואה סינית אנרגטית.במסגרת הסדנה נרכוש כלים לתמיכה בזמן טיפולים כימוטרפיים, הנעה של המערכת הלימפתית, חיזוק מערכת החיסון, עבודה עם דמיון מודרך ומדיטציות מעולם הצ'י קונג.

למידע נוסף והרשמה

סדנת ניי גונג מדיטציות למתרגלי צ'י קונג – QIGONG MEDITATION | ספטמבר 2024

סדנה זו מהווה השלמה שהיא חובה לכל אדם. כדי לשמור על האינטימיות של הסדנאות אנו מקיימים סדנה זו פעמיים בשנה בספטמבר ובפברואר בלב המדבר הסדנה הקרובה תתקיים 15-20 בספטמבר 2024. סדנת ניי גונג מדיטציות מעולם הצ'י קונג חמישה ימי ריטריט מלאים בהם נלמד ונתרגל המיומנויות הפנימיות הנדרשות על מנת לתרגל צ׳י קונג תודעתי Shen Gong. מעבר לארבעת מיומנויות היסוד נלמד שיטת עיסוי עצמי ייחודית להנעת הצ'י בגוף כולו ועוד. כל המידע בעמוד הסדנה

למידע נוסף והרשמה

טאי צ'י צ'ינה – אוקטובר 2024

המשמעות המילולית של צ’ישנה הנה לתפוס ולשלוט. זוהי דרך להכניע יריב מבלי לגרום נזק כמו גם ליצור הזדמנויות. בכל אומנות לחימה יש ארבע כלי עיקריים ובסדנה יחודית זו נלמד את אומנות הבריחים הבאים מעולם הטאי צ’י צ’ואן וכן שאולין צ’ינה. כמו כן נכיר את דרכי התרגול המסורתיות שנועדו לפתח כוח מתפרץ ומהירות בלעדיהן אומנות הבריחים לא תהיה אפקטיבית. זוהי סדנה קטנה ואינטימית בהנחיה של אמיר פרלמן שמתקיימת מידי שנה בצוקים. תתקיים בין התאריכים 8/10-10/10/2024 .

למידע נוסף והרשמה
מוט ארוך טאי צ'י

סדנת לחימה מעשית עם מוט וחרב – פברואר 2025

טאי צ'י צואן הינה אומנות לחימה, מלבד הלחימה עם ידים ריקות ישנה גם מסורת של לחימה עם מוט Taiji Staff עם חרב רחבה Taiji Saber וחרב ארוכה Taiji Sword. בסדנת נכיר את המוט ואת החרב הכלים המהווים בסיס ללחימה בכלי נשק בדרך הטאי צ'י. אחד היתרונות ללימוד הקטות המסורתיות מלבד האסטטיקה והתנועה העוצמתית נובע מין העובדה כי העבודה עם כלי נשק מחזקת את הצ'י המגן, קו ההגנה האנרגטי של כל אחד.

למידע נוסף והרשמה
סדנאות צ'י קונג עבודה עם מוט.

סדנת צ'י קונג שלד גידים ומפרקים – פברואר 2025

סדנת שלד גידים ומפרקים 2025 תתקיים בין התאריכים 16-20 בפברואר 2025 , חמישה ימי סדנה עם אמיר פרלמן בהם נתמקד בטיפול בבעיות שלד גידים ומפרקים, עבודה עם מוט – אחד הכלים הראשונים שהיו אי פעם ברשות האדם, מאז ומעולם. המוט הארוך שימש גם לצורך רפואה ואיזון וגם ככלי יעיל להגנה עצמית המהווה בסיס ללחימה בכל כלי הנשק במסורת אמנויות הלחימה הסיניות.

למידע נוסף והרשמה

סדנת צ׳י קונג | צלילים מרפאים – ספטמבר 2025

14-18 בספטמבר 2025 סדנה חווייתית בלב המדבר ארבעה ימים מלאים מראשון בצהריים עד חמישי בבוקר עם אמיר פרלמן מוזיקאי ומטפל בכיר בצ'י קונג רפואי, הסדנה מהווה מודול לימודי להסמכה כמטפל. בסדנה נכיר את רזי הטיפול בכלי תידור והפקת קול ברפואה הסינית האנרגטית. כמו כן נלמד את סדרת הצ׳י קונג הפופולארית Liu Zi Jue ששת הצלילים המרפאים, עבודה עם כלי תידור במים ועוד – תאריכים וזמנים מדוייקים יפורסמו בקרוב.

למידע נוסף והרשמה

סדנאות צ'י קונג רפואי נועדו להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי. רוב הסדנאות מיועדות לבוגרי הקורס מדריכים של מדיקל צ'י קונג ישראל. אך חלקן פתוח לקהל הרחב. בעמוד של כל סדנה תמצאו גם למי הסדנה מיועדת והם יש דרישות סף להשתתפות בסדנה.
כל הסדנאות מועברות ע"י אמיר פרלמן מאסטר בצ'י קונג רפואי.

סדנאות צ'י קונג של מדיקל צ'י קונג ישראל בהדרכה של אמיר פרלמן

סדנאות טאי צ'י מיועדות למתרגלי טאי צ'י מכל הזרמים. מטרת הסדנאות להקנות את קשת הקישורים הדרושים לכל מתרגל טאי צ'י חובב או מקצועי. הסדנאות מועברות ע"י אמיר פרלמן ולצידו כל צוות ההוראה הבכיר מהקורסים. אין צורך בניסיון מוקדם אנו מחלקים את המשתתפים לרמות והלימוד/תרגול בהתאם.

תלמידים מקשיבים בסדנת צ'י קונג לומדים על סמל הטאי צ'י והפילוסופיה שעומדת מאחוריו ומשמעותה לתרגול ותנועה

סדנאות צ'י קונג למי זה מתאים?

סדנאות צ'י קונג מיועדות לקהלים שונים ישנן סדנאות שהן לבוגרי הקורס בלבד ומיועדות להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי. סדנאות אלה חלקן דורשות ידע מקדים וניסיון בתרגול על מנת להפיק את המיטב מהן. דוגמה לסדאות אלה הן: מבוא לרפואה סינית אנרגטית, סדנת צ'י קונג אנטי סרטני, עבודה עם הקרנות אנרגיה.  לעומתן סדנאות כגון: שלד גידים ומפרקים הנה אחת מסדנאות צ'י קונג רפואי הפתוחות לקהל הרחב ומאפשרת למטפלים מדיציפלינות שונות לרכוש כלים נוספים לארגז הכלים שלהם. סדנת צלילים מרפאים הנה סדנה חוויתית שהיא מתנה לחיים לכל אדם אוינה דורש ידע או ניסיון קודם בתרגול צ'י קונג. והסדנה לנשים שהיא מיועדת לכל אישה המעוניינת לקבל כלים איך לשקם את גופה לאחר לידות, להתמודד טוב יותר עם גיל המעבר ולהיטיב עם גופה באופן כללי.

כל הסדנאות המועברות במרכז הארץ מתקיימות באולם רובין במרכז הימי בשדות ים, ישנה אפשרות ללינה במקום וניתן להגיע גם ברכבת עד תחנת קיסריה. הסדנאות צ'י קונג וניי גונג המתקיימות כריטריט מתקיימות בצוקים שבערבה. המזון צמחוני, אורגני ואיכותי והאווירה תמיד משפחתית ואינטימית.

אודות צוות ההוראה בסדנאות צ'י קונג שלנו

את כל הסדנאות מעביר אמיר פרלמו מייסד בית הספר, מאסטר בצ'י קונג רפואי. לצדו מלמדים צוות הוראה של מדיקלצ'י קונג ישראל כולם מטפלים העוסקים בתחום באופן שותף, בעלי ניסיון בהוראת הקורס מדריכי צ'י קונג שנבחרו בקפידה כמצטייני המחזור בו הם למדו. לחצו על הלינק קריאה על צוות ההוראה של מדיקל צ'י קונג ישראל

סדנאות צ'י קונג | מדיקל צ'י קונג ישראל
דילוג לתוכן