לימודי צ'י קונג רפואי בישראל

מדיקל צ'י קונג ישראל הנו בית ספר להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י צ'ואן, בשבע השנים האחרונות אנו מקיימים קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג בפריסה ארצית בתל אביב, ירושלים טבעון ופרדס חנה. כמו כן יש מסלול לימודי צ׳י קונג אונליין מלבד קורס הכשרת המדריכים בצ'י קונג רפואי וקורס הכשרת מדריכי טאי צ׳י יאנג סטייל. אנו מקיימים קבוצות תרגול למתקדמים בהן נלמדות הסדרות הגבוהות גם בתחום הצ'י קונג הרפואי וגם צ'י קונג לאריכות ימים. לבוגרי הקורס מוצעות גם סדנאות מיקוד להסמכה כמטפלים בהן בסבב של ארבע שנים מועבר כל החומר הנלמד במסגרת הכשרה כמאסטר בצ'י קונג רפואי. במקביל מידי שנה מתקיימות שתי סדנאות הפתוחות לקהל הרחב.

האתר הוקם ע"י אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל במטרה לתת שרות ללא עלות לקהילת המתרגלים דוברי העברית. האתר מתעדכן תדיר ותוכלו למצוא מידע רב וסרטוני וידאו שיסיעו לכם בתרגול ובלימוד צ'י קונג בין אם אתם לומדים במסגרת הכשרת מדריכים או מתרגלים לשם בריאות. הצופה מן הצד שחדש לו הנושא בוודאי שואל: אז מה זה צ'י קונג? ולמה כדאי לתרגל? מסתבר שמיליארד סינים אינם טועים.

תרגול צ'י קונג מהווה עבודה המחברת גוף ונפש, זוהי הלכה למעשה מדיטציה בתנועה שמטרתה לשפר את תפקוד האיברים הפנימיים החיוניים ובו זמנית לחזק ולהגמיש את הגוף כולו, בתרגול מושם דגש על חיבור נשימה לתנועה, סנכרון של מערכות הגוף השונות כיחידה אחת שלמה ופתיחה של ערוצי האנרגיה. תכונות אלה הן על קצה המזלג הסיבות שבזכותן מיליוני אנשים לדבוק בתרגול כבר למעלה משלשת אלפים שנה.

דרך האתר ניתן לקבל מידע ולבצע הרשמה לסדנאות צ'י קונג רפואי, לקורס הכשרת מדריכי צ'י קונג בתל אביב, אזור ירושלים ובצפון,
קורס טאי צ'י עם אפשרות להסמכה כמדריך במרכז ובצפון. כמו כן קבוצות תרגול צ'י קונג למתקדמים ולימוד צ'י קונג לאריכות ימים.

אמיר פרלמן ופרופסור ג׳והנסון ראש המכון לרפואה סינית אנרגטית

פרופ ג'ונסון ראש המכון הבין לאומי לצ'י קונג רפואי ואמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל

מה זה צ'י קונג ?

 

נכון לומר כי  צ'י קונג זו עבודה עם ביו-אנרגיה, פעילות גופנית המתקנת ומחדשת את הזרימה בערוצי האנרגיה המחיים כל תא בגופנו. חכמת הרפואה הסינית האנרגטית בת אלפי השנים נלמדת דרך סדרות אותן ניתן לתרגל בכל גיל ובכל כושר גופני בכדי להיטיב או לשמר את בריאותנו . מתוך קשב לגוף ולנפש, דרך סנכרון מערכות פנימיות וחיבור נשימה ותנועה אנו לומדים את הדרך לאיזון אנרגטי.

פירוש מילולי, המילה צ'י משמעותה ביו אנרגיה והמילה גונג משמעותה מיומנות. מיומנות בעבודה עם ביו-אנרגיה.
בעולם הצ׳י קונג ישנן שלש קטגוריות עיקריות והן: צ'י קונג תודעתי, צ'י קונג רפואי וצ'י קונג לאמנויות לחימה כגון טאי צ'י באגוואה זנג וכדומה. במדיקל צ'י קונג ישראל אנו מלמדים גם צ'י קונג לאריכות ימים. מדיטציות מעולם הצ'י קונג וכן סדנאות מיקוד להכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי.

טאי צ'י אמיר פרלמן ומאסטר יאנג ג׳ווינג מינג

אמיר פרלמן ומאסאר יאנג מבכירי המורים לטאי צ'י יאנג סטייל בריטריט טאי צ'י במירנדה

Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן