סדנת טאי צ'י ב"מדיקל צ'י קונג ישראל" מיועדת לכל הרמות (לא נדרש ניסיון מוקדם).

סדנת טאי צ׳י צ׳ואן | יום הטאי צ'י הבינלאומי | אפריל 2024

סדנת טאי צ׳י צ׳ואן | יום הטאי צ'י הבינלאומי | אפריל 2024

יום הטאי צ'י הבינלאומי | פוגשים טאי צ'י בצוקים

מידי שנה לכבוד יום הטאי צ'י הבינלאומי אנו מקיימים סדנת טאי צ'י חוויתית לימודית בת שלוש שעות  עם אמיר פרלמן מייסד טאי צ'י יאנג סטייל ישראל ותלמידי קורס מורים לטאי צ'י בהרצליה, בוקר של תרגול בו נכיר את עולם הטאי צ'י. נלמד את הפורם טאי צ'י הקצר בן שמונה התנועות, יסודות של פושינג הנדס ונכיר את הפילוסופיה, המבואות ההיסטוריים ודמויות מפתח העומדות מאחורי אומנות הלחימה הרכה טאי צ'י.

יום הטאי צ'י הבינלאומי – 27/4/2024 יום שבת

אודות המורה

אמיר פרלמן מייסד המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות ישראל, מתרגל ומלמד צ‘י קונג וטאי צ‘י צ‘ואן יאנג סטייל. משנת 2015 מעביר את הקורס להכשרת מדריכי צ‘י קונג וקורס מורים לטאי צ'י ברחבי הארץ ומשנת 2020 מעביר קורס דריכי טאי צ'י בהרצליה ובטבעון.

תלמיד אישי של פרופסור ג‘.א. ג‘והנסון העומד בראש המכון הבין לאומי לצ'י קונג רפואי, בתחום הרפואה הסינית האנרגטית ותלמידו של מאסטר יאנג ג‘ווינג מינג בתחום אמנות הלחימה הרכה טאי צ‘י צ‘ואן.

נושא הסדנא: טאי צ׳י צ׳ואן : פילוסופיה – לחימה – רפואה.

דרישות: פתוח לכל הרמות לא נדרש ניסיון מוקדם.

הסדנא מתאימה ל: כל מי שמעוניין לחוות ולהכיר טאי צ׳י, מתרגלים חדשים המעוניינים להתנסות בתרגול עוצמתי לשם בריאות והעצמה אישית, מתרגלים ותיקים המעוניינים להעמיק את הידע ולדייק תנועה נכונה.

זמנים ומקום: 27/4/2024 יום שבת

לחצו כאן לצפייה בהסכם השימוש, מדיניות הפרטיות ומדיניות הביטולים לסדנאות וימי עיון.

אז מה בתכנית ?

 • הרצאת מבוא לטאי צ'י של כ 45 דקות באודיטוריום בה נכיר את הטאי צ'י כפילוסופיה ואת גילויי המדע המודרני על תרגול טאי צ'י לשם בריאות.
  השפעת ספר התמורות , הדאו דה ג'ינג, ולימודי אמנויות לחימה במנזר שאולין כל אלה עיצבו את דמותו של זאנג סן פנג. נזיר דאויסטי שבמאה ה 14
  תרגם את שמונה הטריגרמות המייצגות את הכוחות על פיהם פועל הטבע לתנועה, ממנה צמחה גם שיטה יעילה להגנה עצמית תוך שימוש בכוח היריב.
  תרגול הפורם נחקר בעשורים האחרונים רבות ונמצא יעיל למתמודדים עם פיברומיאלגיה, דלקות מפרקים, מניעת נפילו ושברים בגיל מבוגר, חיזוק מערכת החיסון ואף שימור קוגניציה.
  אמיר פרלמן מייסד בית הספר יקח אתכם למסע בו נכיר את העולם המופלא של אמנות התנועה טאי צ'י צ'ואן.
 • תרגול מעשי יהיה עיקר האירוע, ואנחנו נתרגל שעה שלימה תרגול רך ומעצים של הפורם המסורתי, אמיר ולצידו תלמידים מהקורס מורים יעבירו תרגול והנחיה לכל הרמות.
  בין אם אתם לגמרי ללא רקע ורוצים לחוות ולהתנסות ובין עם אתם מתרגלים כבר שנים רבות ופשוט רוצים לחוות טאי צ'י יאנג סטייל במיטבו מקומכם איתנו ביום הטאי צ'י הבינלאומי

  קבלו הצצה ליום הטאי צ'י הבינלאומי במרכז תאו הרצליה 2022

יום הטאי צ'י הבינלאומי עם אמיר פרלמן ותלמידי קורס טאי צ'י בהרצליה

מי אנחנו ?

המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות (בסינית ניי ג׳יה) מאגדת תחתיה לימודי צ'י קונג וטאי צ'י יאנג סטייל בפריסה ארצית. המכללה מאחדת שני בתי ספר. טאי צ'י יאנג סטייל ישראל ומדיקל צ'י קונג ישראל. אנו מקיימים קורסים להכשרת מדריכים ומטפלים מתוך חזון ההולך ומתגשם להפיץ את הידע העתיק מעולם הרפואה הסינית האנרגטית, אמנויות הלחימה הרכות והעבודה התודעתית. עבורנו זו דרך חיים בריאה ומבריאה המשמרת את החיוניות וכפשוטו גם מאריכה חיים וגם מקנה איכות חיים. אמיר פרלמן מייסד בית הספר החל ללמוד עוד בנעוריו, עם השנים החל לחפש בעולם את המורים הנכונים וזכה להיות תלמידם האישי של כמה מגדולי המאסטרים מהמאה העשרים חלקם חיים גם כיום. משנתץ 2014 בית הספר הכשיר מעל 700 מדריכי צ'י קונג בסיסי וכמה עשרות מטפלים. החל משנת 2020 אנו מקיימים מסלול לימודי טאי צ'י רב שנתי בטבעון ובהרצליה ובשנה הבאה יפתח גם קורס בצוקים שבערבה. כיום צוות ההוראה של בית הספר מונה חמישה מורים בכירים לצ'י קונג ומהשנה הבאה יהיו גם כמה בוגרי הקורס טאי צ'י שיבחנו לתעודה של עוזר מדריך עם הכרה בינלאומית. בית הספר מעמיד אתר יחודי ללימודי טאי צ'י בו תוכלו למצוא סרטוני הדרכה, מאמרים ומידע רב ערך שיסייע לכם בתרגול.

דילוג לתוכן