טאי צ'י קורסים

טאי צ'י קורסים להכשרת מדריכים יאנג סטייל ברחבי הארץ. בעמוד זה עם פרוט מלא על מרכזי הלימוד בהם הקורסים מתקיימים ברחבי הארץ. הקורסים מיועדים לכל מי שמעוניין בלימודי טאי צ'י צ'ואן במסגרת רצינית ומעמיקה. לעומדים בדרישות תינתן אפשרות לגשת למבחני הסמכה כמדריכי טאי צ'י. תלמידים מצטיינים יוכלו לעשות סטג' במסגרת קורסים טאי צ'י של המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות לצדו של אמיר פרלמן המורה הבכיר בבית הספר טאי צ'י יאנג סטייל ישר

קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י

לימודי צ'י קונג וטאי צ'י קורס משולב

לימודי צ'י קונג וטאי צ'י רב שנתי מאפשר מסלול לימודים משולב בוא ניתן לרכוש הסמכה להדרת צ'י קונג בתום השנה הראשונה והסמכה להדרכת טאי צ'י בסוף השנה השלישית. זהו מסלול לימודים מורחב המיועד להוציא את רמת המדריכים הגבוהה ביותר בסטנדרטים בינלאומיים. המסלול המשולב מועבר כולו ע״י אמיר פרלמן מאסטר בצ'י קונג רפואי ומבכירי המורים לטאי צ'י בישראל.

למידע נוסף והרשמה

קורס צ'י קונג וטאי צ'י טבעון

קורס מדריכי צ'י קונג של מדיקל צ'י קונג ישראל מתקיים משנת 2014 בפריסה ארצית, לימודי צ'י קונג בסטנדרטים בינלאומיים תכנית לימודים יחידה בארץ ע״פ הסילבוס הנלמד במכון הבין לאומי בארה״ב ובסין. הקורסים מתקיימים בטבעון, פרדס חנה, הרצליה, תל אביב, ירושלים וצוקים.

למידע נוסף והרשמה
הרשמו לתוכנית הכשרת מורים לטאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל עוד היום!

טאי צ'י בהרצליה

קורס טאי צ'י בהרצליה רב שנתי עם אפשרות הסמכה כמדריכי טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל. מסלול לימודי תעודה של המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות. הקורס בהרצליה מתקיים באולם מרווח במרכז תאו בימי א בין השעות 11:30 עד 15:30 בהדרכתו של אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל ומבכירי המורים לטאי צ'י בארץ. הסטודנטים לומדים במהלך שלוש שנים את מלוא הכישורים להדרכת טאי צ'י כולל הפן הבריאותי, פילוסופיה ומבואות הסטוריים.

למידע נוסף והרשמה
מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י בצפון או בחיפה? מצאתם! מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לקורס טאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג בצפון או להשתתף בשיעור פתוח.

טאי צ'י בצפון – קורס טאי צ'י באזור חיפה

קורס טאי צ'י בהרצליה מסלול לימודי תעודה רב שנתי להסמכה כמדריכי טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל. למסיימים בהצלחה תינתן תעודה של המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות. הקורס בטבעון מתקיים בסטודיו איכותי ונעים ברחוב במרכז טבעון בימי ד בין השעות 11:00 עד 15:00 בהדרכתו של אמיר פרלמן מייסד טאי צ'י יאנג סטייל ישראל מתרגל ותיק ומורה בכיר לטאי צ'י. הסטודנטים לומדים במהלך שלוש שנים את מלוא הכישורים להדרכת טאי צ'י כולל הפן הבריאותי, פילוסופיה ומבואות הסטוריים.

למידע נוסף והרשמה
סדנת טאי צ'י ב"מדיקל צ'י קונג ישראל" מיועדת לכל הרמות (לא נדרש ניסיון מוקדם).

קורס הכשרת מדריכי טאי צ'י

קורס טאי צ'י רב שנתי עם אפשרות הסמכה להדרכת טאי צ'י יאנג סטייל מתאם המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות. הקורס מתאים לכל אדם אין צורך בידע או רקע. מידי סוף שנה מתקייימת בחינת מעבר וכל תלמיד מתקדם בחומר בקצב האישי שלו. בתום שנה ב' למסיימים בהצלחה את בחינות המעבר תינתן תעודה של עוזר מדריך טאי צ'י יאנג סטייל. ניתן לסיים את תכנית הלימודים תוך 3-4 שנים. תלמידים שבאים עם רקע גם בשנתיים. מעבר לשלב הבא בחומרי הלימוד נעשה בהתאם ליכולות ולקצב ההתקדמות של התלמיד.

למידע נוסף והרשמה
הרשמו לקורס טאי צ'י למתחילים במדיקל צ'י קונג ישראל וקבלו גישה לקורס טי צ'י אינטרנטי במחיר של שקל ליום בלבד!

קורס טאי צ'י למתחילים

קורס טאי צ'י בפורמט VOD ללימוד הפורם טאי צ'י יאנג סטייל הקצר בן שמונה התנועות הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם הטאי צ'י, מלבד הפורם הקצר הנלמד בסדרה של שיעורי וידאו , מיקוד לכל תנועה עם אמיר פרלמן סימה סידו וברוכי פרלמן, תמצאו הדרכה מפורטט לסדרת שי בא שי המכונה טאי צ'י צ'י קונג ומהווה הכנה מושלמת ללימוד טאי צ'י וכן סרטוני העשרה ובהם תקציר הסטורי על טאי צ'י בכלל ויאנג סטייל בפרט. כל זאת במחיר של 1 שקל ליום בלבד!!

למידע נוסף והרשמה

ניי גונג צ'י קונג

ניי גונג

צ'י קונג רפואי

קורס צ'י קונג

טאי צ'י צ'ואן

קורס טאי צ'י יאנג סטייל

למידע על קורס מדריכי טאי צ'י לחצו כאן

המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות נוסדה בשנת 2022 כהמשך ישיר של טאי צ'י יאנג סטייל ישראל המקיימת קורס הכשרת מדריכי טאי צ'י בשלושה מוקדים ברחבי הארץ. המכללה פועלת בפריסה ארצית ומציעה קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג, קורס הכשרת מדריכי טאי צ'י וכן סדנאות הכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי. מרכזי הלימוד מצפון לדרום הם: טבעון, הרצליה, צוקים וכן ישנה אפשרות ללימודים אונליין או להשכרת קורסים קצרים ללימוד עצמי בפורמט VOD. כל הפרטים באתר הרשמי של טאי צ'י יאנג סטייל ישראל.

כמה מילים על אמיר פרלמן ולימודי טאי צ'י קורסים להכשרת מדריכים

את אמנויות הלחימה פגשתי כנער, כמו רבים בגילי בתקופה ההיא בארץ הגעתי לקרב מגע. למדתי במכון שימשון אצל אימי בנתניה. בהמשך כאשר חיפשתי אמנויות לחימה בהן ימצא מעברר לצד הפרקטי גם עבודה רוחנית, מידות ומסורת הגעתי ללמוד טאי צ'י וצ'י קונג. אך עברו שנים רבות עד שמצאתי את המקום הנכון ללמוד. אצל מורי מאסטר יאנג ג'ווינג מינג מצאתי את מה שחיפשתי. עד 2019 המשכתי לנסוע מידי שנה ללמוד. השתתפתי בסמינרים רבים ללטש את המיומנות שלי בביצוע הפורם, פושינג הנדס, צ'י נא ועוד.  משנת 2020 עם פרישתו וסגירת המנזר הכדור עבר אלינו תלמידיו. לכן פתחתי  מסלול לימודים מקצועי בו יועברו הפילוסופיה, הפן הרפואי והפן הלוחמני של אמנות התנועה המופלאה טאי צ'י צ'ואן.

טאי צ'י קורסים בהדרכתו של אמיר פרלמן
טאי צ'י קורסים להכשרת מדריכים
דילוג לתוכן