סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס | יולי 2024

סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס | יולי 2024

מדיקל צ׳י קונג ישראל מזמינה אתכם לסדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס. מודול חובה להסמכה כמטפל. סדנה בת 5 ימים, שתכלול לימוד עיוני, לימוד מדיטציות ולימוד מעשי. 

לימוד עיוני  
המבנה האנרגטי באדם.  ● אמבריולוגיה ברפואה הסינית. ● אבחון על פי היין והיאנג וחמשת היסודות כאב טיפוס. ● תרשים זרימה אנרגטי – מרכזי האנרגיה וערוצי האנרגיה. ● הצ׳אקרות – משמעותן ופתיחה של חסימות אנרגטית.

מדיטציות
נשימה אמבריונית עם סדר טיפול עצמי כתחזוקה יומית  ● מדיטציית החיוך הפנימי – לתמוך באיברים התומכים בנו. ● המעגל הקטן – הנעת הצ‘י באמצעות התודעה ונשימה מכוונת. ● מדיטציה מאחד עד עשר – העצמה והגנה על המטפל מפני צ‘י פטוגני.

לימוד מעשי
● דרכי האבחון ופרוטוקול לדאבת – פיברומיאלגיה.● פרוטוקול לבעיות בדרכי העיכול – מעי רגיז, עצירות, דלקות מעי. ● פרוטוקול ניקוי אנרגטי – ”הפרוטוקול הכללי“ של פרופסור ג‘רי אלן ג‘והנסון. ● פרוטוקול שטיפה אנרגטית עצמית לסיום טיפול ניקוי ערוצי היין והיאנג.

*בסוף הסדנה מתקיים מבחן עיוני ומעשי.

סוג סדנה: 20% מעשי, 80% תיאוריה

תאריך: 28/7-2/8/2024

שעות: 10:00 – 19:00

מקום: צוקים , כולל לינה בחדרים משותפים + 3 ארוחות ביום

מספר משתתפים: 10

מחיר: 2800 ש"ח

למי הסדנה מתאימה

  • בוגרי קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג שמעונינים להעמיק את הידע ולהתמחות כמטפלים בצ'י קונג רפואי.
  • מטפלים ברפואה סינית המבקשים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בקליניקה ולרכוש כלים לאבחון.
  • מתרגלי צ׳י קונג מכל הזרמים המעוניינים להעמיק את הבנתם וכישוריהם בתחום הצ׳י קונג הרפואי.

סדנה זו הנה בסיס לעבודה עם צ'י קונג ככלי טיפולי,  אך גם עבור מי שמתרגל צ'י קונג ומבקש להיכנס לעולם התרגול המתקדם Advanced Qigong או תרגול צ'י קונג לאריכות ימים Chang Suo Qigong זהו לימוד חובה. מדוע? מפני שלא ניתן לפתח את החישה הפנימית ללא הכרות מעמיקה עם המבנה האנרגטי של האדם. הבנת תרשים הזרימה הפנימי מאפשר גישה וחיבור תודעתי. בתחום הצ'י קונג המתקדם התודעה היא זו המניעה את הצ'י, הצ'י משמש מתווך בין התודעה לגוף הפיזי. 

מה נלמד בסדנת רפואה סינית אנרגטית 

רפואה סינית אנרגטית כוללת בתוכה עבודה עם אקופוינטס ע״י לחיצות, עבודה עם צלילים מרפאים וכלי תידור, תרגול סדרות צ'י קונג ופרוטוקולים תנועתיים למחלות ספציפיות. מטרת הסדנה להקנות גישה נכונה, בסיס של ידע בתחום הצ'י קונג התודעתי. התנסות בעבודה מטפל מטופל במסגרת הסדנה ועוד. כל זה על מנת לתת למטפלים ברפואה סינית את הכלים ליישם בקליניקה את הידע הנרכש בקורס מדריכי צ'י קונג ולתפור לכל מטופל טיפול בצ'י קונג רפואי מותאם ומושכל.

סדנת רפואה סינית אנרגטית מתקיימת בקליניקה האישית של אמיר פרלמן בפרדס חנה, הסדנה מוגבלת לעשרה משתתפים בלבד. כדי להבטיח לימוד מעמיק ואישי. במהלך הסדנה נתנסה בכמה מדרכי הטיפול והאבחון תחת השגחה של אמיר. בסוף הסדנה מתקיים מבחן עיוני. על כל משתתף בסדנה להדגים הבנה ובקיאות בעולם המושגים וכן של החומרים שהועברו בסדנת רפואה סינית אנרגטית ע״י כתיבת פרוטוקול טיפולי למקרה תיאורטי שניתן לכל תלמיד כחלק ממבחן ההסמכה.

לחצו כאן לצפייה בהסכם השימוש, מדיניות הפרטיות ומדיניות הביטולים לסדנאות וימי עיון

סדנת צ׳י קונג מבוא לרפואה סינית אנרגטית עם אמיר פרלמן
סדנת צ'י קונג להכשרת מטפלים מדיקל צ'י קונג ישראל
סדנת צ׳י קונג רפואי תלמידי מדיקל צ׳י קונג ישראל בסדנת רפואה סינית אנרגטית
דילוג לתוכן