סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס | יולי 2024

סדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס | יולי 2024

מדיקל צ׳י קונג ישראל מזמינה אתכם לסדנת רפואה סינית אנרגטית בסיס. מודול חובה להסמכה כמטפל בצ׳י קונג רפואי. סדנה בת 5 ימים מלאים, שתכלול לימוד עיוני, לימוד מדיטציות ולימוד מעשי. הסדנה מיועדת גם לתלמידים הלומדים בקורסים אבל לא לומדים בתכנית להכשרת מטפלים ורוצים ללמוד לשם העמקה בתרגול, וגם למטפלים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי. הסדנה תכלול 60% לימוד עיוני ו-40% תרגול מעשי של החומר הנלמד.

לימוד עיוני
המבנה האנרגטי באדם ● אמבריולוגיה ברפואה הסינית ● אבחון על פי היין והיאנג וחמשת היסודות כאב טיפוס ● תרשים זרימה אנרגטי – מרכזי האנרגיה וערוצי האנרגיה ● הצ׳אקרות – משמעותן ופתיחה אנרגטית של חסימות ● כללי עבודה עם ריפוי אנרגטי בקליניקה ● יחסי מטפל-מטופל.

מדיטציות
נשימה אמבריונית עם סדר טיפול עצמי כתחזוקה יומית ● מדיטציית החיוך הפנימי – לתמוך באיברים התומכים בנו ● המעגל הקטן – הנעת הצ‘י באמצעות התודעה ונשימה מכוונת ● מדיטציה מאחד עד עשר – העצמה והגנה על המטפל מפני צ‘י פטוגני.

לימוד מעשי
● דרכי האבחון ופרוטוקול לדאבת – פיברומיאלגיה ● פרוטוקול לבעיות בדרכי העיכול – מעי רגיז, עצירות, דלקות מעי ● פרוטוקול ניקוי אנרגטי – ”הפרוטוקול הכללי“ של פרופסור ג‘רי אלן ג‘והנסון ● פרוטוקול שטיפה אנרגטית עצמית לסיום טיפול וניקוי ערוצי היין והיאנג.

*בסוף הסדנה מתקיים מבחן עיוני ומעשי.

למי הסדנה מתאימה?

  • בוגרי קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג שמעוניינים להעמיק את הידע ולהתמחות כמטפלים בצ'י קונג רפואי.
  • מטפלים ברפואה סינית המבקשים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בקליניקה ולרכוש כלים לאבחון.
  • מתרגלי צ׳י קונג מכל הזרמים המעוניינים להעמיק את הבנתם וכישוריהם בתחום הצ׳י קונג הרפואי.

סדנה זו הנה לימוד חובה ובסיס לעבודה עם צ'י קונג ככלי טיפולי,  אך גם עבור מי שמתרגל צ'י קונג ומבקש להיכנס לעולם התרגול המתקדם – Advanced Qigong או תרגול צ'י קונג לאריכות ימים Chang Suo Qigong. מדוע? מפני שלא ניתן לפתח את החישה הפנימית ללא היכרות מעמיקה עם המבנה האנרגטי של האדם. הבנת תרשים הזרימה הפנימי מאפשרת גישה וחיבור תודעתי. בתחום הצ'י קונג המתקדם התודעה היא זו המניעה את הצ'י, הצ'י משמש מתווך בין התודעה לגוף הפיזי.

מה נלמד בסדנת רפואה סינית אנרגטית?

רפואה סינית אנרגטית כוללת בתוכה עבודה עם אקופוינטס ע״י לחיצות, עבודה עם צלילים מרפאים וכלי תידור, תרגול סדרות צ'י קונג ופרוטוקולים תנועתיים למחלות ספציפיות. מטרת הסדנה להקנות גישה נכונה, בסיס של ידע בתחום הצ'י קונג התודעתי, התנסות בעבודה בין מטפל ומטופל ועוד. כל זה על מנת לתת למטפלים ברפואה סינית את הכלים ליישם בקליניקה את הידע הנרכש בקורס מדריכי צ'י קונג ולתפור לכל מטופל טיפול בצ'י קונג רפואי מותאם ומושכל.

סדנת רפואה סינית אנרגטית מתקיימת בצוקים ומוגבלת ל 12 משתתפים בלבד כדי להבטיח לימוד מעמיק ואישי. במהלך הסדנה נתנסה בכמה מדרכי הטיפול והאבחון תחת השגחה של אמיר. בסוף הסדנה מתקיים מבחן עיוני. על כל משתתף בסדנה להדגים הבנה ובקיאות בעולם המושגים וכן של החומרים שהועברו בסדנה ע״י כתיבת פרוטוקול טיפולי למקרה תיאורטי שניתן לכל תלמיד כחלק ממבחן ההסמכה.

מיקום: מתחם לב המדבר, צוקים

תאריכים: 28.07-01.08.2024

עלות למשתתף: 3000 ש״ח לחמישה ימים הכוללים לינה משותפת ושלוש ארוחות צמחוניות ביום.

פרטים על מיקום הסדנה: בלינק https://levhamidbar.co.il/

סדנת צ׳י קונג מבוא לרפואה סינית אנרגטית עם אמיר פרלמן
סדנת צ'י קונג להכשרת מטפלים מדיקל צ'י קונג ישראל
סדנאות צ׳י קונג רפואי הכשרת מטפלים
דילוג לתוכן