סדנת צ׳י קונג | צלילים מרפאים – ספטמבר 2025

סדנת צ׳י קונג | צלילים מרפאים – ספטמבר 2025

סדנת צלילים מרפאים – שימוש בצליל להסרת חסימות אנרגטיות

סדנת צלילים מרפאים זו אולי הסדנה הכי חוויתית שיש. בסדנה אינטימית המתקיימת במקום קסום נלמד ונתרגל את העבודה עם כלי תידור, הפקת קול, עבודה עם קולני גוף וטיפול באמצעות קערות טיבטיות. במשך  חמישה ימים מלאים (40 שעות לימוד ותרגול עם אמיר פרלמן, נכיר את רזי הטיפול בצליל בעל פי מסורת הרפואה הסינית האנרגטית.

השימוש בהפקת קול ובכלי תידור ייחודיים לצורכי ריפוי מצוי ברפואה הסינית האנרגטית כבר למעלה מאלפיים שנה. לפני כ 300 שנה החלו להתגבש סדרות צ'י קונג המשלבות תנועה עם הפקת צליל בהתאמה איבר-יסוד-תדר. משתתפי הסדנה לומדים את התיאוריה ומתנסים בישום והפקת צליל של כל כלי התידור. במהלך היום השלישי כל משתתפי הסדנה חווים טיפול עם אמיר על מנת להבין בדרך האישית ביותר ״על בשרם״ את עוצמת הטיפול בצלילים מרפאים. ביום הרביעי משתתפי הסדנה מתרגלים זה על זה בקבוצות קטנות תחת השגחה של אמיר ולומדים הלכה מעשה כיצד לטפל ולעבוד נכון עם כלי התידור השונים.

אז מה נלמד בסדנת צלילים מרפאים?

  • סדרת צ'י קונג מסורתית המשלבת צליל ותנועה – Liu Zi Jue.
  • שיוך יסוד-איבר-צליל; התיאוריה מאחורי הטיפול בצלילים.
  • עבודה טיפולית עם כלים ייחודיים כגון: תופי מסגרת, קערות טיבטיות וקולני גוף.
  • דרכי טיפול עצמי תוך הנעת צליל המרעיד נקודות ספציפיות בגוף.
  • דרכי העבודה עם צלילים להסרת חסימות אנרגטיות (סטגנציה) כפי שנהוג בבתי החולים בסין לטיפול בגידולים ממאירים ושפירים.
  • תרגול מעשי בקבוצות של 3-4 תלמידים, טיפול הלכה למעשה.
  • היכרות עם הנקודות האנרגטיות העיקריות המשמשות בטיפול.

סוג סדנה: 60% מעשי, 40% תיאוריה

תאריך: 14-18 לספטמבר 2025

שעות: 08:30 עד 19:30

מקום: ריטריט סנטר לב המדבר.

מחיר:  3480 ש״ח כולל לינה וארוחות.

לחצו כאן לצפייה בהסכם השימוש, מדיניות הפרטיות ומדיניות הביטולים לסדנאות וימי עיון.

מידע נוסף על סדנת צלילים מרפאים

למאמר על ששת הצלילים המרפאים >

לגלריית וידאו של mqgisrael >

כמה מילים על צוות המורים

אמיר פרלמן

מייסד מדיקל צ‘י קונג ישראל, מתרגל ומלמד צ‘י קונג וטאי צ‘י צ‘ואן יאנג סטייל. מאסטר בצ‘י קונג רפואי, מתמחה בעבודה עם צלילים מרפאים. משנת 2015 מעביר את הקורס להכשרת מדריכי צ‘י קונג בארץ וכן לימודי התמחות להכשרת מטפלים בצ‘י קונג רפואי. תחומי התמחות עיקריים של אמיר הם: רפואה סינית אנרגטית, תזונה, צמחי מרפא, אקופרסורה, טאי צ‘י צ׳ואן. אמיר הנו תלמיד אישי של פרופסור ג‘.א. ג‘והנסון העומד בראש המכון הבין לאומי לצ'י קונג רפואי, בתחום הרפואה הסינית האנרגטית ותלמידו של מאסטר יאנג ג‘ווינג מינג בתחום אמנות הלחימה הרכה טאי צ‘י צ‘ואן.

אמיר הנו מולטי אינסטרומנטליסט ומלחין, מפרי עטו יצאו עשרה אלבומים עם מוסיקה מקורית וכן עיבודים לניגונים מסורתיים, הוביל את הפקת הסרט הדוקומנטרי "מעבר למילים" העוסק בניגון המקודש וזכה בפרס הסרט הטוב של השנה בפסטיבל הסרטים "עין יהודית". במשך  25 שנות קריירה כמוזיקאי הופיע עם הרכבים שונים ברחבי הארץ ובעולם בפסטיבלים בעיקר בתחום הג'ז ומוזיקת עולם.

בסדנת צלילים מרפאים שני תחומים  מרכזיים אלה בחייו של אמיר נפגשים ובאים לידי ביטוי מלא. צלילים מרפאים זה פן נוסף של המוזיקה בהיבט טיפולי.

סדנת צלילים מרפאים

דילוג לתוכן