צ'י קונג בצפון

קורס צ'י קונג בצפון

מדיקל צ׳י קונג ישראל מקיימת מאז שנת 2014 קורסים להכשרת מדריכי צ׳י קונג בצפון הארץ וכן קבוצות לימוד למתקדמים בוגרי הקורס בהן לומדים סדרות מתקדמות של צ'י קונג רפואי וצ'י קונג המותאם לאומנויות לחימה וטאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל.

צוות ההדרכה שמעביר קורס צ'י קונג בצפון כולל את מאסטר אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ׳י קונג ישראל, סימה סידו בוגרת בהצטיינות יתרה מסלול בהכשרת מדריכים ומטפלים בצ'י קונג רפואי מהמחזור הראשון. סימה בעלת שש שנות ניסיון בהוראת הקורס לצידו של אמיר פרלמן, חיים פורמן בוגר בהצטיינות מסלול הכשרת מדריכים ומטפלים בצ'י קונג רפואי מהמחזור הרביעי .

קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי בצפון

לימודי צ'י קונג בצפון הארץ במסלול לימודי תעודה נמשך שנה אקדמית שלמה (שני סמסטרים) ומתקיים בטבעון, בימי רביעי בין השעות 11:00-14:30 בסטודיו ליוגה של מיכל כרמון.

בתום המחצית הראשונה של השנה, התלמידים עוברים בחינה בע״פ בה עליהם להפגין שליטה בסיסית במושגי יסוד של רפואה סינית אנרגטית וכן בקיאות בהיסטוריה של העומדים מאחורי הסדרות הנלמדות.

בסיום שנת הלימודים הסטודנטים נבחנים על סדרה אחת מתוך ארבע הסדרות הנלמדות ומהוות בסיס לצ'י קונג רפואי.

למידע נוסף ולתוכנית הלימודים > 

קבוצת לימוד צ'י קונג למתקדמים ויאנג סטייל טאי בצפון

קבוצת לימודי צ'י קונג בצפון מיועדת לתלמידים שכבר סיימו לכל הפחות את הקורס הבסיסי הכשרת מדריכי צ'י קונג ומעוניינים להעמיק וללמוד סדרות מתקדמות או למתרגלים ותיקים.הקבוצה בצפון תתקיים בטבעון בימי רביעי בערב בין השעות 16:00-18:30.

בעולם הצ'י קונג יש רבדים שונים של העמקה ומיומנות בעבודה עם אנרגיה. סדרות מסוימות ניתן ללמד בכמה חודשים ולחוות עליה ברמות החיות האנרגטית (צ׳י) ושיפור בריאותי מהיר יחסית. הסדרות המתקדמות וכן פורם הטאי צ'י הארוך, דורשים שנים של עבודה  ובקבוצה זו כל תלמיד מתקדם בקצב אישי, כאשר הוא מוכן יכול לגשת למבחן הסמכה כמטפל בצ'י קונג רפואי או כמדריך טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל.

לפרטים נוספים על קבוצות לימוד למתקדמים >

טאי צ׳י בצפון צ׳י קונג באזור חיפה עם אמיר פרלמן

אודות צוות המורים בקורסי צ'י קונג בצפון הארץ

אמיר פרלמן: מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל, בוגר וינגייט, למד צ׳י קונג רפואי בהיינן סין, בעל דרגה של מאסטר. בתחום הרפואה הסינית האנרגטית תלמיד אישי של פרופ' ג'והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי.  בתחום הטאי צ׳י צ׳ואן יאנג סטייל אמיר הוא תלמידו של ד"ר יאנג ג׳ווינג מינג. 

סימה סידו: סיימה בהצטיינות יתרה שנתיים לימודים להכשרת מדריכים ומטפלים במדיקל צ׳י קונג ישראל.
מורה ותיקה ליוגה תרפיה. סימה מלמדת לצידו של אמיר כעוזרת מדריך בקורס הכשרת מדריכים מזה חמש שנים והנה רכזת הקורסים להכשרת מדריכים במדיקל צ׳י קונג ישראל.

לפרטים ולהרשמה לקורס צ'י קונג באזור חיפה והצפון

במדיקל צ׳י קונג ישראל אנו רואים שליחות גדולה לקדם את בריאות הציבור ע״י הפצת הידע ולימוד אמנות הריפוי והשיקום בתנועה ממסורת הרפואה הסינית האנרגטית. בכל גיל ובכל כושר גופני ניתן להתחיל לתרגל, לשפר ולשמר את יכולת התנועה, היציבה, שיווי המשקל והכי חשוב את רמת האנרגיה והחיוניות של הגוף.

לפרטים על קורס הכשרת מדריכים או קבוצת התרגול למתקדמים בצפון ניתן לפנות אלינו טלפונית 050-8324038, באמצעות אימייל או דרך טופס צרו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם. 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן