קורס צ'י קונג בצפון

צ'י קונג בצפון

קורס צ'י קונג בצפון

מדיקל צ׳י קונג ישראל מקיימת מאז שנת 2014 קורסים להכשרת מדריכי צ׳י קונג בצפון הארץ וכן קבוצות לימוד למתקדמים בוגרי הקורס בהן לומדים סדרות מתקדמות של צ'י קונג רפואי וצ'י קונג המותאם לאומנויות לחימה וטאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל.

צוות ההדרכה שמעביר קורס צ'יקונג בצפון כולל את מאסטר אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ׳י קונג ישראל, יעקב חזן ואלה פרידמן בוגרי המחזור השלישי שסיימו בהצטיינות את מסלול ההכשרה למדריכים ומטפלים בצ׳י קונג רפואי.

קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי בצפון

מסלול לימודי צ'י קונג בצפון הארץ לתעודה נמשך שנה אקדמית אחת (שני סמסטרים) ומתקיים בטבעון.

בתום המחצית הראשונה של השנה, התלמידים עוברים בחינה בע״פ בה עליהם להפגין שליטה בסיסית במושגי יסוד של רפואה סינית אנרגטית וכן בקיאות בהיסטוריה של העומדים מאחורי הסדרות הנלמדות.

בסיום שנת הלימודים הסטודנטים נבחנים על סדרה אחת מתוך ארבע הסדרות הנלמדות ומהוות בסיס לצ'י קונג רפואי.

למידע נוסף ולתוכנית הלימודים > 

קבוצת לימוד צ'י קונג למתקדמים ויאנג סטייל טאי צ'י צ'ואן 

קבוצת לימודי צ'יקונג בצפון מיועדת לתלמידים שכבר סיימו לכל הפחות את קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג שנה א' ומעוניינים להעמיק וללמוד סדרות מתקדמות או למתרגלים ותיקים.

הקבוצה בצפון תתקיים בטבעון. בעולם הצ'י קונג יש רבדים שונים של העמקה ומיומנות בעבודה עם אנרגיה. סדרות מסוימות ניתן ללמד בכמה חודשים ולחוות עליה ברמות החיות האנרגטית (צ׳י) ושיפור בריאותי מהיר יחסית.

הסדרות המתקדמות וכן פורם הטאי צ'י הארוך, דורשים שנים של עבודה  ובקבוצה זו כל תלמיד מתקדם בקצב אישי, כאשר הוא מוכן יכול לגשת למבחן הסמכה כמטפל בצ'י קונג רפואי או כמדריך טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל.

לפרטים נוספים על קבוצות לימוד למתקדמים >

טאי צ׳י בצפון צ׳י קונג באזור חיפה עם אמיר פרלמן

אודות צוות המורים בקורסי צ'י קונג בצפון הארץ

אמיר פרלמן: מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל, בוגר וינגייט, למד צ׳י קונג רפואי בהיינן סין, בעל דרגה של מאסטר. בתחום הרפואה הסינית האנרגטית תלמיד אישי של פרופ' ג'והנסון ראש המכון הבין לאומי לצ׳י קונג רפואי.  בתחום הטאי צ׳י צ׳ואן יאנג סטייל אמיר הוא תלמידו של ד"ר יאנג ג׳ווינג מינג. 

יעקב חזן: סיים בהצטיינות שנתיים לימודים להכשרת מדריכים ומטפלים במדיקל צ׳י קונג ישראל. מבכירי המורים בארץ לאומנויות לחימה ובעל ותק של ארבעים שנות הוראה, דאי שיהן דן 15 בנינג'יטסו. יעקב מלמד לצידו של אמיר כעוזר מדריך בקורס הכשרת מדריכים בצפון מזה שנה שלישית. כמטפל עבר הכשרה בצלילים מרפאים טיפול בבעיות שלד גב ומפרקים. 

 

לפרטים ולהרשמה לקורס צ'י קונג באזור חיפה והצפון

במדיקל צ׳י קונג ישראל אנו רואים שליחות גדולה לקדם את בריאות הציבור ע״י הפצת הידע ולימוד אמנות הריפוי והשיקום בתנועה ממסורת הרפואה הסינית האנרגטית. בכל גיל ובכל כושר גופני ניתן להתחיל לתרגל, לשפר ולשמר את יכולת התנועה, היציבה, שיווי המשקל והכי חשוב את רמת האנרגיה והחיוניות של הגוף.

לפרטים על קורס הכשרת מדריכים או קבוצת התרגול למתקדמים בצפון ניתן לפנות אלינו טלפונית 050-8324038, באמצעות אימייל או דרך טופס צרו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם. 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן