שיעורי צ׳י קונג וטאי צ׳י בירושלים מדיקל צ׳י קונג ישראל

קורס צ'י קונג בירושלים

קורס צ׳י קונג בירושלים עם אפשרות להסמכה של מדריכי צ'י קונג מתאם מדיקל צ'י קונג ישראל מתקיים מאז שנת 2015. כחלק ממערך הכשרת מדריכי צ'י קונג בפריסה ארצית. לימודי צ'י קונג בירושלים מתקיימים בבית הנוער העברי בימי רביעי בצהריים בין השעות 12:30 עד 15:00.

לימודי צ'י קונג רפואי בירושלים

  • מסלול לימודי תעודה להכשרת מדריכי צ'י קונג נמשך שנה אקדמית אחת (שני סמסטרים).
  • בתום המחצית הראשונה של קורס צ'י קונג בירושלים, התלמידים עוברים בחינה כיתתית בע״פ בה עליהם להפגין שליטה בסיסית במושגי יסוד של רפואה סינית אנרגטית וכן בקיאות בהיסטוריה של העומדים מאחורי הסדרות הנלמדות במסגרת הכשרת מדריכי צ'י קונג.
  • בסיום שנת הלימודים הסטודנטים בוחרים סדרת צ'י קונג מתוך חמשת הסדרות הנלמדות בקורס לצורך בחינת הסמכה.
  • שיעור מעשי של שעתיים וחצי מתקיים מידי שבוע בהדרכתה של דינה גדליה וודים דגלין.
  • שיעור אונליין שבועי בן שעה וחצי עם אמיר פרלמן מתקיים בימי א בערב.

 למידע נוסף ולתוכנית הלימודים >

צוות ההדרכה בקורס צ׳י קונג בירושלים כולל את אמיר פרלמן מאסטר בצ'י קונג רפואי (סין) ומייסד מדיקל צ׳י קונג ישראל ודינה גדליה מדריכה בכירה אשר סיימה בהצטיינות את מסלול ההכשרה למדריכים ומטפלים בצ׳י קונג רפואי.

אפשרויות לימוד המשך | צ'י קונג מתקדמים | טאי צ'י צ'ואן

לבוגרי קורס צ'י קונג בירושלים של מדיקל צ'י קונג ישראל נפתחות מגוון אפשרויות ללימודי המשך:

  1. קבוצות לימודי צ'י קונג למתקדמים בהן לומדים סדרות מתקדמות של צ'י קונג רפואי וצ'י קונג לאריכות ימים.
  2. אפשרות להמשך לימודים במסלול לימודי תעודה רב שנתי להכשרת מדריכי טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל בירושלים.
  3. לרכוש כלים טיפוליים מעולם הצ'י קונג הרפואי בסדנאות מיקוד להכשרת מטפלים להסמכה בינלאומית כ MQT.

לימודי טאי צ'י

טאי צ'י צ'ואן הנה פילוסופיה שממנה צמחה אמנות לחימה רכה אך אפקטיבית, בה נעשה שימוש באנרגיה הפנימית בניגוד לאמנויות הלחימה הקשות המבוססות על כוח פיזי. טאי צ'י מהווה תרגול עוצמתי לשם בריאות שנחקר רבות בעשורים האחרונים ונמצא יעיל לטיפול בפיברומיאלגיה, דלקות מפרקים, שיפור שיווי המשקל ואף שמירה על קוגניציה בגיל מבוגר. מסלול לימודי טאי צ'י להכשרת מורים מתקיים תחת המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות בהדרכתו של אמיר פרלמן.

לימודי צ'י קונג למתקדמים

המיקוד בקבוצות הלימוד לתלמידי צ'י קונג מתקדמים הוא בסדרות מתקדמות כגון  יי ג'ין ג'ינג, שיבאשי,המעגל המיקרוקוסמי, נשימה אמבריונית ועבודה תודעתית להנעת אנרגיית החיות בגופנו. כמו כן נעמיק בתרגול סדרות הבסיס הנלמדות במסגרת קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג בו רוכשים את הבסיס התנועתי והתאורטי הדרוש לשם תרגול טאי צ'י צ'ואן וסדרות צ'י קונג למתקדמים.

שיעורי צ׳י קונג וטאי צ׳י בירושלים מדיקל צ׳י קונג ישראל

אודות צוות ההדרכה של קורס צ'י קונג בירושלים

אודות אמיר פרלמן

מאסטר בצ'י קונג רפואי ותלמידם האישי של פרופסור ג'רי אלן ג'והנסון ומאסטר וון שו יו, אמיר פרלמן הנו מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל, טאי צ'י יאנג סטייל ישראל שניהם מלולי לימודים המתקיימים תחת המכללה הישראלית לאמנויות פנימיות. לאמיר ניסיון של שלושה עשורים כמתרגל ומזה למעלה מעשור אמיר עוסק בהכשרת מטפלים בצ'י קונג רפואי ומלמד יאנג סטייל טאי צ'י סגנון אותו למד ממורהו מאסטר יאנג ג'ווינג מינג מבכירי המורים לטאי צ'י צ'ואן במאה העשרים.

צ'י קונג רפואי בירושלים מאסטר אמיר פרלמן

דינה גדליה: מתרגלת ותיקה ובוגרת המחזור הראשון של הכשרת מדריכים ומטפלים של צ'י קונג רפואי בהצטיינות, דינה הנה חלק מצוות ההוראה הבכיר מלמדת לצידו של אמיר פרלמן את הקורס צ'י קונג רפואי בהרצליה ירושלים ואונליין מזה חמש שנים לצידו של אמיר פרלמן. בעלת הסמכה של מטפלת בצ'י קונג רפואי MQT.

דינה גדליה צ'י קונג בירושלים לנשים בהפרדה

לפרטים והרשמה לקורסים – לימודי צ'י קונג בירושלים

במדיקל צ׳י קונג ישראל אנו רואים שליחות גדולה לקדם את בריאות הציבור ע״י הפצת הידע ולימוד אמנות הריפוי והשיקום בתנועה ממסורת הרפואה הסינית האנרגטית. בכל גיל ובכל כושר גופני ניתן להתחיל לתרגל, לשפר ולשמר את יכולת התנועה, היציבה, שיווי המשקל והכי חשוב את רמת האנרגיה והחיוניות של הגוף.

לפרטים על קורס הכשרת מדריכים או קבוצת התרגול למתקדמים בצפון ניתן לפנות אלינו טלפונית 072-3385321, באמצעות אימייל או דרך טופס צרו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

בררו גם על קורס צ'י קונג באיזור תל אביב וכן על סדנאות צ'י קונג

דילוג לתוכן