קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי אונליין

קורס הכשרת מדריכי צ׳י קונג רפואי

קורס הכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי אונליין

קורס צ'י קונג אונליין​

לימודי צ'י קונג אונליין

קורס צ'י קונג אונליין של מדיקל צ'י קונג מאפשר לכל אדם לימודי צ'י קונג מהבית בזמן שלו ובקצב שלו. 

השיעור מועבר בכל יום חמישי בערב לייב אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ׳י קונג ישראל מעביר את החלק התיאורטי כשיעור משותף לכל תלמידי הקורסים בפריסה ארצית. 

לאחר מכן יש שעה וחצי של תירגול סדרות צ׳י קונג רפואי. מלבד אמיר פרלמן יהיו נוכחות אונליין שתי מורות בכירות  שהם בסגל הקבוע של צוות ההוראה של בית הספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג

כל תלמידי הקורס אונליין מקבלים  הדרכה אישית בסיום כל סדרת צ׳י קונג הנלמדת מצוות ההוראה. מטרת ההדרכה האישית היא דגשים אישיים לביצוע מדוייק, הכרות אישית והקשבה לצרכים של כל תלמיד ותלמידה בקורס. אופן הביצוע הוא שאנו מחלקים את תלמידי האונליין לקבוצות קטנות 6-7 תלמידים למדריך. התלמידים מבצעים את הסדרה אחד אחד ומקבלים דגשים מהמדריך.

לימודי צ'י קונג מהבית בזמנים שלכם

לימודי צ׳י קונג באינטרנט עם אמיר פרלמן ומורים בכירים בצוות ההוראה של מדיקל צ׳י קונג ישראל מאפשרים לכל אדם בכל מקום גיאוגרפי ללמוד צ׳י קונג. 

חל משנה״ל 2020-21 אנו מציעים קורס צ׳י קונג בזום. 

הקורס מקביל לקורסים הפרונטליים אך עם יתרון אחד מובהק. את הקורס צ׳י קונג אונליין ניתן ללמוד בזמנים שלכם. כיצד? פשוט מאוד כל השיעורים מוקלטים ושמורים לאורך שנת הלימודים כולה באתר הקורס. כך תוכלו לצפות ולחזור ולצפות בכל חומרי הלימוד בזמנים שלכם.

ככה נראים לימודי צ'י קונג אצלינו - ריטריט לקראת בחינות של תלמידי קורס צ'י קונג אונליין.

רוצים לחוות שיעור צ'י קונג באינטרנט?

רוצים לחוות שיעור צ'י קונג אונליין? לראות איך זה מרגיש אז להלן טיפים קטנים שיעזרו לכם ללמוד להפוך לימודי צ'י קונג באינטרנט לחוויה איכותית. 

אנחנו בצד שלנו השקענו בציוד איכותי להבטיח איכות צפיה גבוהה. בכדי שחווית השיעור תהיה הכי קרובה לשיעור פרונטלי נסו לארגן מסך גדול, המלצתנו היא טלביזיה חכמה או מסך מחשב גדול באמת המצוייד ברמקולים באיכות המאפשרת שמע טוב.  

אם אתם משתתפים בשיעור צ'י קונג המועבר בזום בזמן אמת נסו גם לסדר מקום המאפשר למורה לראותכם מתרגלים בצורה טובה. 

כאשר תלמיד מדגים חשוב לראות את כל גופו בראות טובה. כך תוכלו במפגשים האישיים עם צוות ההדרכה בקורס לקבל פידבק בונה על ביצוע הסדרות הנלמדות בקורס צ׳י קונג אונליין. 

למידע על הסילבוס המלא של קורסי צ׳י קונג להכשרת מדריכים בקרו בעמוד הקורסים.

שיעורי צ׳י קונג אונליין לדוגמה

נגן וידאו
נגן וידאו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן