קורס צ'י קונג בהרצליה

קורס צ'י קונג אונליין | הכשרת מדריכי צ'י קונג

קורס צ'י קונג אונליין​

לימודי צ'י קונג אונליין

קורס צ'י קונג אונליין  מאפשר לכל אדם לימודי צ'י קונג מהבית בזמן שלו ובקצב שלו. הקורס מועבר ע״י צוות המורים הבכיר של מדיקל צ'י קונג ישראל בראשות אמיר פרלמן.

שיעור תיאוריה מועבר בכל יום ראשון בין השעות 17:30 עד 19:00 לייב בזום ע״י אמיר פרלמן אישית החלק התיאורטי של הקורס צ'י קונג אונליין מועבר כשיעור משותף לכל תלמידי הקורסים בפריסה ארצית.

החלק המעשי שעה וחצי של תירגול סדרות צ׳י קונג רפואי. מועבר אונליין ע״י מורים בכירים מתוך
צוות ההוראה של בית הספר להכשרת מדריכי צ׳י קונג. השיעורים יועברו פעמיים בשבוע כשיעור בוקר ושיעור ערב. כל שיעורי האונליין מוקלטים וניתן לצפות בהם במשך חודש ימים בזמנים שלכם.

כל תלמידי הקורס אונליין מקבלים הדרכה ודגשים אישיים לביצוע במסגרת שיעור מיקוד המתקיים אחת ל 4-5 שיעורים בסיום כל סדרת צ׳י קונג הנלמדת מצוות ההוראה.

מטרת שיעורי המיקוד הנה הכרות אישית והקשבה לצרכים של כל תלמיד ותלמידה בקורס. אופן הביצוע הוא שאנו מחלקים את תלמידי האונליין לקבוצות קטנות 6-7 תלמידים למדריך. התלמידים מבצעים את הסדרה אחד אחד ומקבלים דגשים מהמדריך הישיר שלהם.

לימודי צ'י קונג מהבית בזמנים שלכם

לימודי צ'י קונג באינטרנט עם אמיר פרלמן ומורים בכירים בצוות ההוראה של מדיקל צ'י קונג ישראל מאפשרים לכל אדם בכל מקום גיאוגרפי ללמוד צ'י קונג. מאז שנה״ל 2020-21 אנו מציעים קורס צ'י קונג בזום.

הקורס מקביל לקורסים הפרונטליים אך עם יתרון אחד מובהק. את הקורס צ'י קונג אונליין ניתן ללמוד בזמנים שלכם. כיצד? פשוט מאוד כל השיעורים מוקלטים ושמורים לאורך שנת הלימודים כולה באתר הקורס. כך תוכלו לצפות ולחזור ולצפות בכל חומרי הלימוד בזמנים שלכם.

ככה נראים לימודי צ'י קונג אצלינו - ריטריט לקראת בחינות של תלמידי קורס צ'י קונג אונליין.

קורס צ'י קונג אונליין איך זה עובד?

אתר יחודי מוקדש לתלמידי הקורס שלנו האתר נבנ במטרה לתת חווית לימודי צ'י קונג אונליין אחרת. באתר זה מלבד חומרי העשרה, סרטוני הדרכה, ומוילון מושגים המסייע למתרגלי צ'י קונג להבין את מושגי היסוד בעולם הרפואה הסינית האנרגטית.

באתר יש אזור השמור לסטודנטים רשומים בלבד, שם תמצאו סרטוני מיקוד מפורטים וכמובן לינק לצפיה בכל שיעורי התיאוריה ובשיעורים המעשיים. כל שיעור שמועבר לייב בזום עולה ונשמר באזור סטודנטים עד סוף הקורס. הנכם מוזמנים לבקר באתר בכל עת www.qigong-online.co.il

רוצים לחוות שיעור צ'י קונג בזום?

רוצים לחוות שיעור צ'י קונג בזום, לראות איך זה מרגיש בעצמכם?
אז להלן טיפים קטנים שיעזרו לכם ללמוד להפוך לימודי צ'י קונג באינטרנט לחוויה איכותית.

אנחנו בצד שלנו משתדרגים משנה לשנה, השקענו בציוד איכותי להבטיח איכות צפיה גבוהה ובנינו אולפן שידור. כל זאת כדי להבטיח שחווית השיעור תהיה הכי קרובה לשיעור פרונטלי!

בצד שלכםנסו לארגן מסך גדול, המלצתנו היא טלביזיה חכמה או מסך מחשב גדול באמת המצוייד ברמקולים באיכות המאפשרת שמע טוב, צפיה נוחה תוך כדי תרגול ומקום שמאפשר תנועה חופשית.
אין צורך בחלל גדול כל חדש שניתן לפנות בו מטר וחצי על מטר וחצי יספיק.

כאשר תלמיד מדגים חשוב לראות את כל גופו בראות טובה. כך תוכלו במפגשים האישיים עם צוות ההדרכה בקורס לקבל פידבק בונה על ביצוע הסדרות הנלמדות בקורס צ׳י קונג אונליין.

למידע על הסילבוס המלא של קורסי צ'י קונג להכשרת מדריכים בקרו בעמוד הקורסים.

שיעורי צ׳י קונג אונליין לדוגמה

נגן וידאו

כמה מילים מאמיר על לימודי צ'י קונג אונליין

כמורה ותיק לצ'י קונג וכתלמיד שנים רבות נסע ברחבי העולם בעיקר לסין ולארה״ב ללמוד מהמאסטרים הגדולים. לא היה אדם סקפטי יותר ממני לגבי לימודי צ'י קונג אונליין.

בתקופת הקורונה בזמן הסגר הראשון נאלצתי להעביר את 120 תלמידי הקורסים ללימוד בזום.
היה ברור שכרגע אין ברירה אחרת והתחנכתי לאהוב את מה שניתן ואפשרי למציאות. כפי שאינספור פעמים אמרתי לתלמידי, החכמה בחיים היא תמיד לראות איך כן ולא להסביר למה לא.

אז שינסנו מותניים, הקצנו תקציב ורכשנו ציות סטרימינד, צילום וידאו ועריכת סרטונים ברמה הגבוהה ביותר. משנה לשנה אנו לומדים לעשות את זה טוב יותר. השילוב בין שיעורי אונליין, שיעורי מיקוד בהם המורה צופה בתלמיד ונותן דגשים לביצוע נכון עובדים.

מה שמשלים את החבילה ומאפשר לסטודנטים בקורס אונליין להגיע לרמה גבוהה זה הריטריט צ'י קונג הגדול, אנו מקיימים אותו מידי שנה אך לתלמידי האונליין הוא מהווה ממש גשר, שלושה ימים מלאים בהם כל צוות ההוראה הבכיר נמצא עם התלמידים מכל הקבוצות.

אנו מקפידים על יחס של מורה לכל עשרה משתתפים בריטריט להבטיח תשומת לב מלאה לכל תלמיד. מנסיון השנים שעברו זה עובד ואני בהחלט מאמין שניתן ללמוד גם ״מהמנזר הביתי״ בשילוב עם מפגש אינטנסיבי של יומיים הכנה לבחינות הסמכה.

״אמיר פרלמן״
מאסטר בצ'י קונג רפואי מוסמך MQM (סין). מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל.

דילוג לתוכן