מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י בצפון או בחיפה? מצאתם! מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לקורס טאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג בצפון או להשתתף בשיעור פתוח.

טאי צ'י בצפון

קורס טאי צ'י באזור חיפה

קורס טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד טאי צ'י באופן יסודי ומלא, החל משנת הלימודים 2021-22 אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל מעביר קורס רב שנתי שלוש סמסטרים בהם נלמד את סט המיומנויות המלא: הפורם יאנג סטייל המסורתי בן 113 התנועות, אמנות ההקשבה בידיים פושינג הנדס כמו כן נכיר גם את המבואות ההיסטוריים, כמו כן נכיר את הפילוסופיה ותפיסת עולמם של האנשים העומדים מאחורי סגנון הטאי צ'י הפופולארי ביותר בעולם כיום. כמו כן נכיר את כתביו ומשנתו של זנג סאן פנג ממציא הטאי צ'י צ'ואן, פילוסופיה זו הועברה ממורה לתלמיד לאורך הדורות והיא העומדת בבסיס השיטה של אומנות הלחימה הרכה טאי צ'י.

מיליוני אנשים בכל סין וכיום גם ברחבי העולם המערבי מתרגלים את הפורם הארוך של טאי צ'י יאנג סטייל בכל בוקר. מדוע? בשל היותו תרגול משמר בריאות מיטבית שעבר את מבחן הזמן, במהלך העשורים האחרונים נעשו למעלה מאלף וחמש מאות מחקרים המדגימים שיפור ביציבה, שיפור הגמישות ויכולות תנועה, הטבה לחולי פיברומיאלגיה, הגנה מפני ירידה קוגניטיבית ועוד.

קורס טאי צ'י בצפון צוות ההוראה

אמיר פרלמן מבכירי המורים לצ'י קונג ולטאי צ'י בישראל, ייסד את בית הספר הגדול בארץ להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י מדיקל צ'י קונג ישראל בשנת 2014. את הקורס טאי צ'י בצפון אמיר מעביר באופן אישי. אמיר בוגר וינגייט, למד בסין אצל מאסטר וון שו יו, ובשנים האחרונות תלמידו של מאסטר יאנג ג'ווינג מינג.

לצדו של אמיר ישמשו סטודנטים שנה שלישית כעוזרי הוראה במסגרת התכנית להכשרת מורים לטאי צ'י צ'ואן. כפי שמאסטר יאנג המורה של אמיר תמיד אמר כאשר אתה לומד אתה מלמד. העברת הידע היא חלק מהליך הלימוד והדרך הטובה ביותר להפנים את הידע כמשנה סדורה.

מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י בצפון או בחיפה? מצאתם! מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לקורס טאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג בצפון או להשתתף בשיעור פתוח.

מסלול הכשרת מדריכי טאי צ'י בצפון

במסגרת קורס טאי צ'י בצפון נלמד את הסילבוס המלא הנדרש למעבר מבחני הסמכה כמדריך טאי צ'י. סטודנטים רציניים יכולים להשלים את מסלול הלימודים בשש סמסטרים ולגשת למבחני הסמכה. עבור מי שלא מגיע עם רקע ויסודות מתרגול צ'י קונג או טאי צ'י סביר שידרשו ארבע שנות לימוד להשלמת כל הדרישות להסמכה כמדריכי טאי צ'י יאנג סטייל. הכל כמובן בהתאם ליכולת ולרמת ההשקעה של התלמיד.

לצפיה בסילבוס כולל מבחני המעבר בסוף כל שנה בקורס טאי צ"י לחצו כאן.

בחינות הסמכה ובחינות המעבר הן בגדר רשות ולא חובה. תלמידים שחפצים בכך יכולים ללמוד טאי צ'י במסגרת מסודרת ורצינית אין חיוב לגשת לבחינות. כל אחד ואחת שמעוניינים ללמוד טאי צ'י בצפון במסגרת רצינית ומעמיקה מוזמנים לבוא ללמות ולתרגל.

סדנת סופ״ש טאי צ'י בצפון

תלמידים שתרגלו טאי צ'י במסגרות בהן לא לומדים אפליקציות לחימה, או שפשוט מבקשים לרכוש מיומנות בפושינג הנדס, אנו מקיימים מידי שנה בספטמבר סדנת מיקוד של סופ״ש בה נלמדת אמנות הקשב עם הידיים, אמיר פרלמן עצמו מעביר את סדנת הטאי צ'י פושינג הנדס באופן אישי ולצידו שני סטודנטים שנה שלישית מהקורס מדריכי טאי צ'י בצפון. בין אם אתם מתרגלים ותיקים או מבקשים לטעום טאי צ'י לראשונה הנכם להגיע לסדנה.

בשלושה ימים מרוכזים לללמוד את כמשנה סדורה פושינג הנדס. לימוד זה מחייב עבודה בזוגות והתלמידים מתחלקים לזוגות בהתאמה לרמת הידע ומיומנות שלהם. קשה מאוד לרכוש מיומנות אמיתית של טאי צ'י פושינג הנדס ללא הדרכה של מורה מיומן ועבור רבים זו הזדמנות לעבודה עם בן/בת זוג תחת הדרכה של אמיר. פושינג הנדס הנה מיומנות חובה בעולם הטאי צ'י צ'ואן והסדנה מתאימה למתרגלי טאי צ'י מכל הזרמים ובכל רמה.

פרטים והרשמה לסדנה בלינק הבא.

דילוג לתוכן