מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י בצפון או בחיפה? מצאתם! מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לקורס טאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג בצפון או להשתתף בשיעור פתוח.

טאי צ'י בצפון

קורס טאי צ'י באזור חיפה

קורס טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד טאי צ'י באופן יסודי ומלא, החל משנת הלימודים 2021-22 אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל מעביר קורס רב שנתי שלוש סמסטרים בהם נלמד את סט המיומנויות המלא: הפורם יאנג סטייל המסורתי בן 113 התנועות, אמנות ההקשבה בידיים פושינג הנדס כמו כן נכיר גם את המבואות ההיסטוריים, ונקבל הצצה לעולמם של האנשים העומדים מאחורי סגנון הטאי צ'י הפופולארי ביותר בעולם כיום. כמו כן נכיר את הפילוסופיה של זנג סאן פנג ממציא הטאי צ'י צ'ואן, פילוסופיה זו הועברה ממורה לתלמיד לאורך הדורות והיא העומדת בבסיס השיטה של אומנות הלחימה הרכה טאי צ'י.

מיליוני אנשים גם בסין אך כיום גם ברחבי העולם המערבי מתרגלים את הפורם הארוך בכל בוקר. מדוע? בשל היותו תרגול משמר בריאות מיטבית שעבר את מבחן הזמן, במהלך העשורים האחרונים נעשו למעלה מאלף וחמש מאות מחקרים המדגימים שיפור ביציבה, שיפור הגמישות ויכולות תנועה, הטבה לחולי פיברומיאלגיה, הגנה מפני ירידה קוגניטיבית ועוד.

קורס טאי צ'י בצפון צוות ההוראה

אמיר פרלמן מבכירי המורים לצ'י קונג ולטאי צ'י בישראל, ייסד את בית הספר הגדול בארץ להכשרת מדריכי צ'י קונג וטאי צ'י מדיקל צ'י קונג ישראל בשנת 2014. את הקורס טאי צ'י בצפון אמיר מעביר באופן אישי. 

אמיר בוגר וינגייט, למד בסין אצל מאסטר וון שו יו, ובשנים האחרונות תלמידו של מאסטר יאנג ג'ווינג מינג.

לצדו של אמיר ישמשו התלמידים הבכירים כעוזרי הוראה במסגרת התכנית להכשרת מורים לטאי צ'י צ'ואן.

מחפשים מקום ללמוד טאי צ'י בצפון או בחיפה? מצאתם! מדיקל צ'י קונג ישראל מזמינים אותכם להירשם לקורס טאי צ'י, לבקר בסדנאות טאי צ'י וצ'י קונג בצפון או להשתתף בשיעור פתוח.

מסלול הכשרת מדריכי טאי צ'י

בששת הסמסטרים של הקורס נלמד את הסילבוס המלא הנדרש למעבר מבחני הסמכה כמדריך טאי צ'י. ניתן להשלים את מסלול הלימודים בשש סמסטרים ולגשת למבחני הסמכה. 

לצפיה בסילבוס כולל מבחני המעבר בסוף כל שנה בקורס טאי צ"י לחצו כאן.

בחינות הסמכה ובחינות המעבר הן בגדר רשות ולא חובה. תלמידים שחפצים בכך יכולים ללמוד טאי צ'י במסגרת מסודרת ללא חיוב בחינות ולהתקדם משנה לשנה. עבור תלמידים ללא ניסיון קודם בתחום תנועה, אמנויות הלחימה או תרגול טאי צ"י וצ'י קונג או תלמידים שתרגלו טאי צ'י אך חסרה להם השליטה הבסיסית בפושינג הנדס, תוכלו להגיע לסדנה ובשלושה ימים מרוכזים להשלים את הכישורים החסרים ולמצות את הלימודים בקורס בצורה מלאה יותר.

פרטים והרשמה לסדנה בלינק הבא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן