קורס טאי צ'י למתחילים

הכרות עם עולם הטאי צ'י בקורס וידאו החל משקל ליום בלבד!

קורס טאי צ'י למתחילים בנוי משיעורי וידאו בהם נלמד את היסודות של תנועה, סדרת צ׳י קונג מותאמת למתרגלי טאי צ'י.

שיעור מיקוד עם אמיר פרלמן ובו דגשים לביצוע נכון של כל תנועה וכמובן סרטונים לתרגול רציף של סדרת הצ'י קונג והפורם טאי צ'י בן שמונה התנועות.

מטרת הקורס וידאו היא לאפשר לכל אלו מכם המעוניינים להיכנס לעולם הטאי צ'י אפשרות ללמוד מהבית בזמן ובקצב שלכם, מבלי להתפשר על איכות ההוראה.

הקורס מגיע בפורמט VOD ובמחיר סמלי של 90 ש״ח בלבד הקורס נפתח לשלושה חודשים מלאים. קרי לומדים לתרגל בעלות של שקל 1 ליום בלבד!

להשכרת הקורס טאי צ'י VOD לחצו כאן

מאיפה הגיע הפורם טאי צ׳י בן 8 התנועות?

הפורם הקצר בן שמונה התנועות הוא תולדה של החיים בסין המודרנית בה אנשים העובדים בפס הייצור לא יכולים לפנות את הזמן ללמוד, להפנים ולתרגל את הפורם המסורתי בן 113 התנועות.

לכן ביוזמה של ממשלת סין הוזמנו כמה מהמאסטרים הגדולים במטרה ליצור תרגול קצר יחסית שישמר את כל היתרונות הבריאותיים של תרגול טאי צ'י.

מאפיה הגיע סדרת הטאי צ'י צ'י קונג?

שמה של הסדרה המקורי שי בא שי Shi Ba Shi ומי שהמציא אותה זה ד״ר ליו שהיה מורה לטאי צ'י וצ'י קונג, בשנות השמונים הוא חיבר את הסדרה במטרה להכין את התלמידים לקראת לימוד טאי צ'י צ'ואן.

חלק ניכר מהתנועות בסדרה זו נלקחו מהפורם המסורתי אך מתבצעות בדרך פשוטה יותר ללא צעדים מורכבים, סיבובים על העקב וכדומה. לכן סדרה זו מהווה הכנה טובה ובמקרים רבים משמשת כחימום לפני תרגול טאי צ'י.

הרשמו לקורס טאי צ'י למתחילים במדיקל צ'י קונג ישראל וקבלו גישה לקורס טי צ'י אינטרנטי במחיר של שקל ליום בלבד!

להלן דוגמה של התרגול הרציף בביצוע שלפניכם אמיר פרלמן מורה בכיר לטאי צ׳י יאנג סטייל מדגים ביחד עם סימה סידו ובנו ברוכי פרלמן שניהם תלמידיו הותיקים וכיום מדריכי צ'י קונג רפואי מוסמכים בעלי ותק של כמה שנות הדרכה בקבוצות לימוד, קורסים וסדנאות של מדיקל צ'י קונג ישראל.

תרגול יומי של פורם קצר בן שמונה התנועות מהווה נקודת התחלה מעולה עבור מי שמעוניין להתחיל לתרגל טאי צ'י כתרגול לשם בריאות. חימום קצר ותרגול סדרת שי בא שי ובסיום ביצוע איטי ומעצים של הפורם דורש כחצי שעה בלבד מידי יום ומעניק לגופנו חיוניות, מחזק צ'י מגן, מגמיש ומשמן את המפרקים, משפר יציבה ושיווי משקל.

להשכרת הקורס טאי צ'י VOD לחצו כאן

טאי צ'י למתחילים בקורס וידאו למי זה מתאים?

  • עבור אנשים המתקשים להתנייד קורס טאי צ'י למתחילים מאפשר לימודים מביתם, כל שדרוש זה חלל קטן ומסך גדול כדי לצפות ולתרגל בעקבות המורה.
  • לאנשים שמתקשים לעמוד ולתרגל שעה שלימה הקורס בנוי מסרטוני וידאו קצרים וניתן לתרגל בחלקים כל חלק כ 10 עד 15 דקות תרגול.
  • למי שעוד לא מוכן/ה להתחייב לשנת לימודים מלאה הקורס מאפשר לטעום לחוות ןלהתנסות לפני שנרשמים למסגרת לימודים שנתית.
  • עבור מי שלא יכול/ה להגיע לשיעור עקב לו״ז עמוס לימודים בפורמט וידאו מאפשר לכם ללמוד בימים ובשעות שלכם ולהתקדם בקצב האישי הנכון והאפשרי לכם.
    הקורס נפתח לשלושה חודשים שזה הרבה מעל ומעבר לזמן הדרוש ללימוד הפורם הקצר, לכן גם אם כל הזמן העומד לרשותכם הוא שעתיים בשבוע במצטבר תוכלו ללמוד את הפורם טאי צ'י יאנג סטייל הקצר ללא קושי, לאחר מכן אפשר לשקול שיעור פרטי אחד או שניים עם מורה מצוות ההוראה של טאי צ'י יאנג סטייל ישראל שיתן לכם דגשים ודיוקים.
    כך תגיעו לרמה גבוהה של ביצוע גם בלי לצאת מהבית ומבלי לשנות את הלו״ז.

צוות ההוראה בקורס טאי צ'י למתחילים

את הסרטון העיקרי לדגשים לביצוע נכון מעביר אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל והמורה הבכיר לטאי צ'י יאנג סטייל במכללה הישראלית לאמנויות פנימיות. כמו כן תמצאו בקורס סרטון לתרגול רציף עם אמיר לבד. או לחילופין בדומה לסרטון דוגמה שבעמוד זה תוכלו לתרגל בפורמט קרוב יותר למפגש פרונטאלי עם אמיר , ברוכי בנו וסימה סידו מורה בכירה לצ'י קונג וטאי צ'י. את הסרטון לתרגולסדרת שי בא שי או כפי שהיא קרויה בפי רבים טאי צ'י צ'י קונג מעבירה סימה וכן סרטון מפורט בו סימה תדגים ותתן דגשים לביצוע נכון של כל תנועה בסדרה.

דילוג לתוכן