טאי צ'י בהרצליה

טאי צ'י בהרצליה

קורס טאי צ'י בהרצליה

קורס טאי צ'י צ'ואן יאנג סטייל מיועד עבור מי שמבקש ללמוד טאי צ'י באופן מעמיק ויסודי, לרכוש את מלוא סט המיומנויות: החל מהפורם הארוך, פושינג הנדס הכרות עם המבואות ההיסטוריים, דמויות המפתח מאחורי יאנג סטייל טאי צ'י והפילוסופיה העומדת מאחורי השיטה. אמיר פרלמן מדבר על טאי צ'י צ'י קונגאמיר פרלמן מדבר על טאי צ'י צ'י קונג   טאי צ'י יאנג סטייל הנו הסגנון הפופולרי ביותר בעולם. מיליוני בני אדם בסין וברחבי העולם כולו מתרגלים את הטאי צ'י פורם מידי יום בשל היותו תרגול מקדם בריאות מוכח, מתרגלי טאי צ'י זוכים לגמישות, רמת אנרגיה גבוהה, יציבה טובה ושיווי משקל ומחקרים רבים נעשה על יתרונות הבריאות של התרגול. בקורס זה אנו נכיר את העולם הטאי צ'י גם מהפן הבריאותי אך גם כאמנות לחימה רכה המבוססת של צ'י קרי שימוש בביו אנרגיה, השתרשות, מיצוב נכון, ניצול כוח היריב ופיתוח הטכניקה במקום התבססות על כוחם של השרירים.

קורס טאי צ'י אודות צוות ההוראה

אמיר פרלמן מייסד מדיקל צ'י קונג ישראל וטאי צ'י יאנג סטייל ישראל מעביר את הקורס כולו באופן אישי, אמיר הנו מתרגל ותיק, בוגר וינגייט ובתחום הטאי צ'י הנו תלמידו של מאסטר יאנג ג'ווינג מינג. את הקורס טאי צ'י בהרצליה אמיר מעביר באופן אישי במלואו. מדיקל צ'י קונג ישראל הינו מקום מושלם במרכז ללימודי טאי צ'י. החל משנת הלימודים השניה הסטודנטים הותיקים לוקחים חלק בהנחיה ובהדרכת התלמידים החדשים וכך רוכשים מיומנות בהדרכה תחת השגחתו של אמיר פרלמן, זוהי דרך הלימוד המסורתית, או כפי שמאסטר יאנג נהג לומר לנו המדריכים הבכירים you teach you learn. העברת הידע היא חלק מתהליך הטמעת הידע.

מסלול לימודי תעודה מדריכי טאי צ'י

במסגרת הקורס נלמד את כל הסילבוס הדרוש כדי לעבור מבחני הסמכה כמדריך טאי צ'י. תלמידים רציניים יכולים להשלים בתוך שלוש שנים את החומר הדרוש ולגשת למבחני הסמכה כמדריך Taiji Instructor. התלמיד נדרש להדגים שליטה מלאה בפורם טאי צ'י יאנג סטייל המסורתי, יישום מעשי של פושינג הנדס ולהדגים ידע גם בפן הפילוסופי וההיסטורי. לצפיה בסילבוס ודרישות המעבר משנה לשנה לחצו כאן.   אין חיוב לגשת לבחינות הסמכה ותלמידים המעוניינים פשוט ללמוד טאי צ'י במסגרת רצינית מוזמנים להצטרף על בסיס ראיון אישי. עבור תלמידים שאין להם רקע בתחום אמנויות הלחימה או צ'י קונג המעוניינים להצטרף ללימודים. או לחילופין תלמידים שתרגלו טאי צ'י אך חסרה להם מיומנות בתחום הפושינג הנדס. אנו מקיימים במיוחד לשם כך סדנה בת שלושה ימים שבה ניתן להשלים כישורים נדרשים על מנת לעבור מבחני מעבר לשנה הבאה. פרטים והרשמה לסדנה בלינק הבא.  
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן