מדריכי צ׳י קונג מומלצים

מדריכי צ׳י קונג מומלצים שמאחוריהם לפחות שנה כחלק מצוות ההוראה בקורס מדריכים

מדריכי צ׳י קונג מומלצים בישראל, כדי לעזור לציבור למצוא מדריכים של צ׳י קונג רפואי ברחבי הארץ ולהקל על כל מי שרוצה ללמוד ולתרגל ומצוא את המדריך צ׳י קונג הנכון או את מדריכת צ׳י קונג הנכונה.

הכנו עבורכם רשימת מומלצים. כל המדריכים ברשימה זו עברו הכשרה וסיימו קורס מדריכי צ׳י קונג, נבחנו ע״י אמיר פרלמן מאסטר בצ׳י קונג רפואי וראש בית הספר ונמצאו מתאימים להדרכה גם ברמת הביצוע וגם ביכולתם להעביר את סדרות הצ׳י קונג ודרך ההדרכה חשובה עבורנו לא פחות מיכולת אישית.

כל המדריכים היו חלק מצוות ההוראה לפחות שנה אחת לצדו של אמיר פרלמן בקורס הכשרת מדריכים. 

לוגו של הכשרת מטפלים בצ׳י קונג רפואי הבריאות בידיים שלך

מדיקל צ׳י קונג ישראל הכשרת מדריכי צ׳י קונג רפואי

מטפלים מומלצים בצ׳י קונג סיימו השתלמות טיפול ספציפית ועברו מבחן עיוני ברפואה סינית אנרגטית

בבחירת מטפל בצ׳י קונג רפואי יש חשיבות רבה לידע ולרמת ההכשרה שהמטפל עבר, בכדי להקל על הציבור בבחירת מטפל מומלץ בצ׳י קונג הכנו רשימה עם פרוט אילו השתלמויות ספציפיות של צ׳י קונג רפואי כל מטפל עבר.

כל המטפלים ברשימה זו עברו מבחן עיוני מעמיק בתום סדנה של 60 שעות אקדמיות ברפואה סינית אנרגטית עם אמיר פרלמן אישית. במסגרת זו נלמדו החומרים הבאים: המבנה האנטומי האנרגטי של האדם. מהי גישה טיפולית נכונה בצ׳י קונג רפואי, יחסי מטפל מטופל תקינים ועוד.

מסלול ההסמכה כמטפל/ת בצ׳י קונג רפואי כולל שמונה מודולים וברשימה זו תמצאו מטפלים שאנו מאמינים בכישוריהם ונציין מה תחום ההתמחות של כל מטפל. 

Call Now Button050-8324038 דילוג לתוכן