תלמידים יקרים

לאור פניות שהיו בעבר לגבי ביטולים והפסדים רבים שספגנו עקב כך אני מוציא מכתב זה בכדי שתהיה הבנה.
תלמידים רבים פנו בבקשה לקבל החזר על ימים בהם הם לא השתתפו בקבוצת תרגול או בסדנה וזה  לצערנו פשוט לא אפשרי. אני אתייחס כאן ואסביר מה אנחנו כן מאפשרים ומה לא ואמנה את הסיבות כל מקרה לגופו.

 

קבוצות תרגול

השתתפות כמתרגל בקבוצה הלומדת קורס מתאפשרת על בסיס מקום פנוי בלבד ובהתחייבות לשנה. התשלום הוא עבור החלק המעשי בקורס בלבד. במידה ותלמיד מפספס ימי תרגול אין על זה החזר כספי.

  1. הביטוח, שכר האולם וכל שאר ההוצאות הם שנתיים ללא קשר לכמה אנשים השתתפו בכל תרגול.
  2. אנו סוגרים את הקבוצות כאשר מספר המשתתפים מגיע לעשרים משתתפים ולא מוסיפים אנשים חדשים באמצע השנה. התנסינו בזה בשנים האחרונות ועם כל הרצון הטוב השלמת חומרי לימוד לתלמיד שרוצה להצטרף באמצע השנה מהווה טרחה רבה מידי שאיננו יכולים לעמוד בה.
  3. התשלום הוא עבור זה שהמורים מגיעים והפעילות מתקיימת ולא על בסיס לא הגעת לא שילמת.

 

סדנאות

מי שנרשם לסדנה יקבל זיכוי על ביטול בסך 50% במידה והוא מבטל עד 14 יום לפני הסדנה. לאחר מכן איננו יכולים לתת זיכוי כספי. במקרים בהם הביטול הוא מסיבה רפואית נאפשר השתתפות להשלמת חומרים בסדנה הבאה באותו נושא שתתקיים בזמן אחר וזאת מתוך רצון כנה שמי שנרשם ורצה ללמוד יצא עם הידע והחוויה שאליה נרשם. זאת עקב הסיבות הבאות:

  1. האולמות, הביטוח והפרסום משולמים מראש ואין שום החזר שאנו מקבלים על ביטולים.
  2. הביקוש הוא רב ואנו עוצרים את ההרשמה כאשר הקבוצה מלאה. יש תחשיב שמאפשר את קיום הסדנאות אותן אנו מקיימים במחירים נמוכים מהמקובל ובקבוצות בהן נוכל לתת יחס אישי לכל תלמיד בסדנה.

 

נסיעות לחו״ל

דמי ההרשמה הם דמי רצינות שנדרשים עקב העבודה הרבה שאנו משקיעים סביב התכנון ובכדי שנוכל לתת דמי קדימה הנדרשים לצורך סידורי הלינה, נסיעות, שכר לימוד במקומות אליהם אנו מגיעים וכולי. על כל המשתתפים להבין שזוהי מחויבות הדדית ואין באפשרותנו לתת החזר על מקדמה / דמי הרשמה. יש לשקול בכובד ראש ולהירשם כאשר אתם בטוחים שרצונכם לקחת חלק בפעילות ולא ליתר בטחון ונראה בהמשך.

 

קורס הכשרת מדריכים

עקב הביקוש הרב לקורסים שמתמלאים מידי שנה, אנחנו נאלצים לומר פעמים רבות שהקורס מלא ולסגור את ההרשמה. אולם ישנם מקרים של ביטולים גם לאחר שמתחילה שנת הלימודים. עקב כך נהוגה אצלנו מדיניות ביטולים המחייבת את שני הצדדים.
עד כחודש וחצי לפני הקורס (15.09.19) ניתן לבטל ללא כל חיוב מלבד דמי ההרשמה בסך 650 ש"ח.
במהלך החודש שלפני ושלושת השבועיים הראשונים ללימודים (15.09-15.11.19) תלמיד יכול לבטל את השתתפותו בקורס ויחויב ב 20% מהתשלום לקורס. לאחר מכן (15.11.19) לא ניתן יהיה לקבל החזרים.

 

מדיניות ביטולים בטבלה (שנת הלימודים 2019-2020)

 

סך לתשלוםביטול עד ה 15 לספטמברביטול לאחר ה 15   בספטמבר ועד ה 15 לנובמברביטול לאחר ה 15  בנובמבר
הרשמה ביום פתוח עם 650 ש״ח הנחה6300650 ש״ח דמי הרשמה1260 ש״ח נוספיםאין החזר אך נשמרת הזכות למימוש בשנה שאחרי
הרשמה רגילה6950650 ש״ח דמי הרשמה1390 ש״ח נוספיםאין החזר אך נשמרת הזכות למימוש בשנה שאחרי